środa, 30 października 2013

Katolicka gorąca miłość - Przyzwolenie na seks z niepełnoletnimi był wg prawa Watykanu już od 12 roku życia

Wiadomość ta ma kolosalne znaczenie w kryciu statystyk przestępstw pedofilii. Nie tak dawno umieściłem link z tzw fałszywie oskarżonymi. W świetle ich prawa faktycznie wielu jest "niewinnych".

Poniżej z translatora:


"
Gorąca moiłość katolicka - Na Starym dwanaście lat " naczynia codziennego takich jak my ? Obywatelska AkcjA Społecznościowa niedawno zaskoczyła dokumentem emailed pokazującym , że wiek przyzwolenia w Watykanie był - uwaga - lat dwanaście . Nie wierzyliśmy w to. Tak staraliśmy się przygwoździć konkretne fakty .

 Otoe-mail w końcu dostałem z ambasady Włoch (Watykan ambasada nie był , er , dużo pomocy ) dotyczące wiek prawem zgody: Watykan ma własny system oparty na karnej byłego włoskiego kodeksu karnego (zwanego " Zanardelli Code" , wydany w 1889 roku ) .  To informacja dla zwolenników KRK przed soborowego (mój komentarz)Art. 331 (1 ) tego kodeksu stanowi , żewiek przyzwolenia wynosi 12 lat, ale zgodnie z art . 331 (2) , gdy istnieje związek zależności (jak nauczyciel / uczeń / itp. )wiek przyzwolenia to 15 lat . Prawo to stosuje się do podejrzanych aresztowanych w Watykanie . Natomiast , jeżeli przestępstwo seksualne występuje w Watykanie , ale podejrzany został zatrzymany we Włoszech , on / ona jest sądzony pod włoskiego prawa karnego , na podstawie włoskiego kodeksu karnego zwanego " Rocco Code" , wydany w 1930 roku. Zgodnie z art 609 kwartale tego kodu ,wiek przyzwolenia wynosi 14 lat lub 16 lat , jeśli istnieje stosunek zależności. Istnieje wyjątek od tej reguły : stosunków seksualnych z partnerem w wieku 13 nie stanowi przestępstwa seksualnego tylko wtedy, gdy różnica wieku między dwoma osobami nie więcej niż 3 lata . Jeśli potrzebujesz więcej informacji , nie wahaj się z nami skontaktować . Pozdrawiam , Sara Porro Matteo Orlando sprawy konsularne i Sprawiedliwość Urząd Ambasada Włoch Otowykres wieku zgody z całego świata . http://www.avert.org/age-of-consent.htm Tylko inne kraje z wieku nawet od 12 są Angola , Meksyk, Filipiny i Zimbabwe . Najniższy wiek w USA jest 14 (Arkansas , Indiana, Iowa) . Oto wykres z innego źródła , z niektórych rozbieżności. http://www.ageofconsent.com/ageofconsent.htm źródło artykułu tutaj -

 http://www.theatlantic.com/daily-dish/archive/2010/02/red-hot-catholic-love-at-twelve-years-old/190085/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.