piątek, 13 grudnia 2013

"Bluzg" czyli Życzenia dla Generała

Może forma tego przemówienia Kamińskiego, nie wkomponowuje się w konwencję tego bloga, ale chciałem pokazać, że nieliczni aktorzy pod prąd systemowi powiedzieli to, co chciałby lud powiedzieć:

Zapewne za taki akt odwagi Kamińskiemu zostały zamknięte drzwi do świata filmu.

5 komentarzy:

 1. Zostawcie tego Jaruzelskiego, bedzie go sądził Bóg, codziennie modlicie się modltwą w której mówicie " Odpuść nam jako i my odpuszczamy" ponadto w Bibli piszę nie sadzcie abyscie i wy niebyli sadzeni" . Co oczywiscie nieoznacza aby zapomnieć to co Jaruzelski zrobił, należy o tym mówić, dazyć do prawdy. Ale bez bluzgów! czy tak ma się zachowywać chrzescijanin ?! Na pewno nie! Ma prosić Boga o przebaczenie i jednoczesnie sam przebacza i prosić aby w przyszłości już wiecej takich sytuacji niebyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ThePromien, dlatego napisałem że nie wkomponowuje się ten filmik w formę tego bloga. Chciałem pokazać pewien kontrast. Jedni wcale się interesują Jaruzelskim, kiedy inni skrajnie pokazują jak nazywano owego generała

   Usuń
 2. "Zostawcie tego Jaruzelskiego, bedzie go sądził Bóg,"

  Mamy moralne prawo stanąć z podniesioną głową naprzeciw takich "Jaruzelskich" i powiedzieć im że zgrzeszyli wobec tego Narodu.

  Mówiąc o ich grzechach odwołuję się do ich sumień i mam nadzieję że okażą skruchę i otworzą swoje zatwardziale serca, Ten Naród daje wszystkim zbrodniarzom szansę aby mogli prosić o wybaczenie, aby mogli okazać skruchę i stać się innym człowiekiem.

  Mówiąc dajcie mu spokój godzisz się na zło jaki fundują nam tacy ludzie i utwierdzasz ich w przekonaniu że czynili słusznie i grzechu nie maja.

  Więc daj im szansę aby mogli zawrócić ze złej drogi.


  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Abel Polak - ja Cię przepraszam, ża na już nie istniejącym forum LPP żartowłem sobie z Ciebie odnośnie islamu... wiesz o co chodzi, nie gniewaj szie.
  Jeżeli Bóg Ojciec nie okaże łaski zwyrodnialcom - podobnie jak Dał Łaskę Szawłowi vel Paweł - to nic nie pomoże... Wola Ojca jest Miłosierdziem, by szie opamiętali, bo tak są zatwardziali, że modlitwy Za Nich nie pomogą...
  Modlitwy... Cóż... Błagajmy o siebie, byśmy nie zatracili szie... a oprawców zostawmy w gestii Ojca - bedzie wiedział, czo zrobić. Pozdrawiam - seler


  Jesse Cook - La Rumba D'el Jefe ( HD )
  http://www.youtube.com/watch?v=WnVa_rJiGm4

  Hej !

  OdpowiedzUsuń
 4. i dla Ciebie... i dla Was... Jesse Cook...
  Hej ! - seler

  Jesse Cook | Spanish Arabic Music
  http://www.youtube.com/watch?v=ebyBP_GCjk8

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.