czwartek, 19 grudnia 2013

Kostka Szatana

Niedawno kolega Mariusz, zwrócił moją uwagę, na wielkie podobieństwo kostki Żydów na głowie do Mekki. Zobaczmy to podobieństwo na przykładzie zdjęć poniżej:
 Kostki, sześciany  na głowach Żydów nazywane są tefilinami:W przybliżeniu to wygląda tak:

\


Szukając owej kostki natchnąłem się w wynikach na znajomy mi blog Mariusza Szczytyńskiego z następującym komentarzem użytkownika anonimowy:

"A co z Saturnem? "Uszatą planetą"? Saturn jest uważany za "czarny", a jego symbol to "black cube".
Z czym wam się kojarzy wielki, czarny sześcian? Gdzie znajduje się najsławniejszy sześcian na świecie?
W mieście na siedmiu wzgórzach.
Saturn to szósta planeta od słońca, "cube", kubik, sześcian ma sześć ścian.
Czarny szęscain to coś niepokojącego, w sześcianie nie wszystkie wierzchołki są ze sobą bezpośrednio połączone. Biały czworościan ("amalizmu") byłby odwrotnością czrnego sześcianu. Sześcian zawiera podział, na dodatek czarny wskazuje na ciemność, zło. Biały czworościan symbolizowałby niewinnopść, czystość i zjednoczenie wszystkich, sześcian sugeruje podział (na potępionych i zbawionych, zwłaszcza czarny). Dlaczego biel jest uznawana za symbol najwyższej swiętości, a nie na przykłąd czerwony czy niebieski? Przecież biel nie jest kolorem monochromatycznym - jeden foton da kolory z całej tęczy, ale NIE BIAŁY. Dlaczego? Czy to nie jest znak od Stwórcy wskazujący na jeden z najbardziej niezrozoumiałych atrybutów - monopluralność (echadyzm) zamiast unitarianizmu (tawhid) - BIAŁEGO ŚWIATŁA NIE DA SIĘ OTRZYMAĆ Z JEDNEGO FOTONU? Dlaczego w hebrajskim starym Testamencie spotyka się połączenia rzeczownikowo-czasownikowe liczby pojedynczej z mnogą, określenie "echad": Hebrajskie słowo "echad" oznacza jedność, nietożsama jednak z pojedynczością! Choć ma wiele Imion, to nie jest wieloma Bogami. Po hebrajsku rzeczownik w liczbie mnogiej "ELOHIM" ma orzeczenie w liczbie pojedynczej, kiedy tylko jest mowa o Panu Bogu Izraela. (Zdania z pewnej strony w Internecie) Dlaczego Abraham pokłonił się trzem aniołom? Rzekomo ugarycki bożek El to Saturn. Saturn był niemiłym bożkiem. SHIVA, BAAL, MOLOCH, KRONOS (niezbyt przyjemne pogańskie bóstwa) są uznawane przez teozofię za tożsame z SATURNEM. Czarny kamień i czarny sześcian kojarzą się z Shivą - hinduskim bożkiem zniszczenia. Kronos to grecki bożek czasu. Baal i Moloch to jedni z największych wrogów biblijnego Boga. PYTAM SIĘ: CO Z MEKKĄ? Islam skupia najwięcej unitarian (odrzucających monopluralizm Boga) ze wszystkich religii na świecie. Dlaczego muzułmanie modlą się w kierunku Mekki (z czarnym sześcianem i czarnym kamieniem), a nie Jerozolimy, góry Moria czy Medyny?"

 http://my.opera.com/red-october61/blog/2012/12/20/amen-czyzby-to-byl-zakamuflowany-kult-diabla-cz-6Czym jest owy sześcian, kubik?


Kubik – popularna nazwa metra sześciennego, miary objętości[1]. Stosowana zazwyczaj do określania objętości drewna[1] "netto", to znaczy bez pustej przestrzeni, która może znajdować się pomiędzy złożonymi w stos kłodami. Tym kubik odróżnia się od metra przestrzennego, w którym – w odniesieniu do drewna – uwzględnione są wolne przestrzenie wewnątrz stosu (1 metr przestrzenny drewna na stosie to zazwyczaj ok. 0,65 kubika).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kubik

Kształt sześcianu jest bezpośrednio związany z fizyką kwantową, 10 wymiarów i geometrii krzyża, który jest sześcian rozłożony na zewnątrz. To bezpośrednio odnosi się do faktu, że Jezus umarł na krzyżu, śmierć 10 wymiarów obejmujące wszystkie nasze grzechy, jeśli przyjmiemy jego "ofertę".


Z czym mnie kojarzy się Saturn?

Z ograniczeniem. Wokół planety o kształcie kuli mamy dookoła pierścień.
Kapelusz Saturna:

Po zainteresowaniu sie związku sześcianu z Saturnem postanowiłem poszukać w necie informacji o filmie, którego nigy nie oglądałem w całości a wywarł na mnie ogromne wrażenie: The Cube. Film jak wielu z Was oglądało pokazuje ludzi zamkniętych w kostce:

"
Gliniarz. Zawodowy złodziej. Studentka matematyki. Architekt. Lekarka. Chłopak chory na autyzm. Sześcioro ludzi, sześć różnych osobowości spotyka się pewnego dnia wewnątrz olbrzymiego, tajemniczego sześcianu. Dość przypadkowy, nawet przewrotny zbiór osób. Żadne z nich nie pamięta jak się tam dostał i nie wie, gdzie się dokładnie znajdują. Nie ma wody, pożywienia ani logicznego wytłumaczenia całej sytuacji. Instynktownie starają się zbadać sześcian, ale wkrótce odkrywają, że jest to kompleks doskonale równych pomieszczeń, wypełnionych zabójczymi pułapkami i przejściami. Cała szóstka została wyrwana ze swojego codziennego życia i znalazła się w tajemniczym, pełnym śmiertelnych pułapek miejscu, z którego wydawać by się mogło nie może być wyjścia."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cube_%28film%29


Tutaj ciekawy komentarz na jednej ze stron:

"po "Cube" filmowcy już tak wyeksploatowali tematykę małych pomieszczeń, że jakoś nie chciało mi się tego oglądać. No, ale zaryzykowałem. Nie żałuję, choć daleki jestem także zachwytów."

Indoktrynerzy z Hollywódu lub Holly Wu Du pragną za wszelką cenę nam wmówić, że żyjemy w zamknięciu, że nie mamy sposobu wydostania się z tego zamknięcia. Powoduje to zrezygniowanie prowadzące mentalnie do ateizmu, pesymizm.
My  wiemy, że to Bóg tu rządzi, bo gdyby było inaczej szatan wybiłby już wszystkich dawno temu.
Dzięki Jezusowi Chrystusowi jesteśmy w stanie wyjść z tej matni. Więzienie, łagry, wszelkie zamknięcia ludzi to szatan.

W tej sytuacji nie wiem czy niebocentryzm nie jest przejawem zamknięcia nas i co gorsze Boga. Jeśli dobrze rozumiem idee niebocentryzmu to Bóg jest zamknięty w centrum a świat szatana stoi na straży wyjścia poza ograniczoną przestrzeń....
Jeśli będzie porwanie ludu Bożego, te 144 tysiące, to wybrańcy będą zamknięci razem z Bogiem....


Ostatnimi czasy im bliżej ucisku tym symbol sześcianu pojawia się coraz częściej.

Pogrzeb Mandeli:Teraz zobaczmy jak wygląda nowe WTC:


Połączenie obelisku i kwadratu Saturna.

Teraz chyba nie ma już nikt złudzeń, że najwyżej postawieni politycy pracują dla jednego pana. Ten ich pan oferował Jezusowi Chrystusowi wszystkie królestwa świata. Jak widać Żydzi i Islam mają tego samego boga. Nie wiedzą tylko o tym zwykli wyznawcy Judaizmu i Islamu. To ich hierarchowie na najwyższych szczeblach - plemię żmijowe współpracuje aby zaprowadzić na świecie słynne NWO czyli rządy Antychrysta.

2 komentarze:

 1. To zupełnie tak jak komunizm i nazizm, tożsame i nieludzkie, a jednak udało się ludziom wmówić że sobie wrogie.

  Zawsze się zastanawiałem nad Powstaniem Warszawskim, dlaczego naziści wymordowali i zniszczyli ponad stu tysięczną uzbrojoną i wrogo nastawioną do czerwonej komuny armię Polskich Powstańców ?

  Zamiast postąpić w myśl przysłowia " wróg mojego wroga jest moim przyjacielem "


  Przecież powinni zostawić taką piękną uzbrojoną niespodziankę swojemu "śmiertelnemu wrogowi".

  Gdyby Stalinowi przyszło mordować mieszkańców Warszawy historia wyglądała by zupełnie inaczej.

  Podobną sytuację mamy z koszer - hallach i Al-Kaba - Tefilin, niczym się nie różnią a jednak są śmiertelnymi wrogami.

  Sztuczny podział daje nieograniczone możliwości plemieniu żmijowemu.

  Powinniśmy być jak skała i nie pozwolić innym wodzić się emocjonalnie przeciw bliźnim.

  Wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

  Gonimy za Prawdą jak pies za własnym ogonem, dostrzegając drzazgę w oku bliźniego a belka we własnym zupełnie nam nie przeszkadza.


  OdpowiedzUsuń
 2. Dodam jeszcze


  "Jeśli tylko skosztowaliście, że dobrotliwy jest Pan.
  Do którego przystępując, do kamienia żywego, chociaż od ludzi odrzuconego, ale od Boga wybranego i kosztownego, I wy jako żywe kamienie budujcie się w dom duchowny, w kapłaństwo święte, ku ofiarowaniu duchowych ofiar, przyjemnych Bogu przez Jezusa Chrystusa. A przetoż mówi Pismo: Oto kładę na Syonie kamień narożny węgielny, wybrany, kosztowny; a kto w niego uwierzy, nie będzie zawstydzony. Wam tedy wierzącym jest uczciwością, ale nieposłusznym, kamień, który odrzucili budujący, ten się stał głową węgielną, I kamieniem obrażenia, i opoką (petra) zgorszenia tym, którzy się obrażają o słowo, nie wierząc, na co też wystawieni są. (1 Piotra 2;4-7 )


  "Oto kładę na Syonie kamień narożny węgielny, wybrany, kosztowny; a kto w niego uwierzy, nie będzie zawstydzony."

  Przyjmuje się, że Czarny Kamień,"black cube" wmurowany na wysokości 1,5 metra we wschodni narożnik sanktuarium, jest jedyną pozostałością po budowli wzniesionej przez Abrahama. Al-Kaaba stanowi najświętsze miejsce islamu, które wyraża jedność – w jej kierunku zwracają się podczas modlitwy muzułmanie na całym świecie


  Nie wiem czym jest ten Czarny Kamień "black cube". ale wiem o czym Jezus mówił to znam , rozumiem i kocham.


  Albowiem fundamentu innego nikt nie może założyć, oprócz tego, który jest założony, którym jest Jezus Chrystus. (1 Kor.3;11 )

  Zbudowani na fundamencie Apostołów i proroków, którego jest gruntownym węgielnym kamieniem sam Jezus Chrystus, (Ef.2;20,21 )


  http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/znamie-besti-666/217-piramida-znakiem-bestii?start=18


  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.