poniedziałek, 9 grudnia 2013

Japońska prasa: W styczniu wojna z Chinami.

Docierają się granice proroctw Daniela:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/12/cztery-zwierzeta-wychodzace-z-morza.html


Z translatora:

"
Pięć z dziewięciu tygodniki, które pojawiły się w sprzedaży w ostatni poniedziałek i wtorek zawierał scenariusze poruszonych możliwość wojny fotografowania.

...

Najpierw rzućmy błyskowej (17 grudnia), który prowadził "symulowane wybuchu wojny nad Senkakus," z Mamoru Sato, byłego generała Air Self-Defense Force, zapewniając nadzór redakcyjny. scenariusz Flash zawiera ten sam napiętej dźwięk jako Clancy powieść, w tym oknie dialogowym. W dniu, w sierpniu 2014 r. operator radaru instruuje patrolowanie pilotów F-15J na "wyścig na północ" na wysokości 65000 stóp przechwycić podejrzany intruza i wpływy ze istnieje.

Niedziela Mainichi (grudzień 15) zamieścił artykuł zatytułowała "wojny chińsko-japońskiej w celu wyrwania się w styczniu." reporter polityczny Takao Toshikawa informuje czasopismo, że kluczem do tego, co dzieje się dalej będzie zależała od gospodarki Chin.

"Sytuacja gospodarcza w Chinach jest dość szorstki teraz, a od początku przyszłego roku, to spodziewać się pogarszać," mówi Toshikawa. "Boom nieruchomości zmierza do całkowitego załamania i różnice gospodarcze między regionami i przybrzeżnych nadal poszerzać wnętrza. Widzę żadnych oznak, że Komitet Centralny partii jest coraz sprawy załatwione. "

Bez nazwy źródła dyplomatyczne oferowane przepowiednię, że Chińczycy mogą bardzo dobrze kompensat incydent "Accidentally on Purpose": " Martwię się o możliwości mogą zmusić dół samolot cywilny i trzymania zakładników pasażerów , "zasugerował.

W artykule opisano jako "symulacji najgorszego," autor Osamu Eya wyraził obawy Shukan Asahi Geino (12 grudnia), że supertankowce ropy związane Japonii może być celem.
"Japonia zależy od transportu morskiego ropy i innych zasobów materialnych," powiedział Eya. "Jeśli Chiny były ich cel, nic nie może być gorsze do kontemplacji."


W bitwie powietrznej nad Senkakus, artykuł Geino nadal, wyższość komunikacji radarowych będzie kluczowym czynnikiem determinującym wyniki . Japończycy mają pięć stałych stacji radarowych w Kyushu i cztery w Okinawa. Chiny z pewnością kierować tych, co oznaczałoby, okolicznych gmin będzie także podatny.

Jedno pytanie, które wydaje się być umysł na prawie każdego człowieka jest, amerykańskie wojsko będzie się opierała?

Shukan Gendai (grudzień 14) spekulowali, że chiński przywódca Xi Jinping może wydać nakaz dla japońskiego samolotu cywilnego być zestrzelony . W wyniku tego, lotniskowiec US Navy przyjdzie do pomocy Japonii i wysyłać myśliwce walczyć z Chińczykami.

" W przeciwieństwie do Japonii, armia USA będzie natychmiast reagować na zagrożenie blokadą na radarze przez zestrzelenie samolotów chińskich, "twierdzi analityk wojskowy Mitsuhiro Sera. "To oczywiście uznać samolot latający nad głową, jak wrogi. Będą strzelać do niego, nawet gdyby to było ryzykować zdyskredytowanie administrację Obamy. "

"Wraz z utworzeniem Rady Bezpieczeństwa Narodowego w Japonii na 04 grudzień, Japonia-USA solidarność spełnia nową erę," bez nazwy źródła dyplomatyczne powiedział Shukan Gendai. "Jeśli dojdzie do wystąpienia starcia pomiędzy USA i Chinami, to byłoby naturalne dla Siły Samoobrony w celu udzielenia pomocy kopii zapasowej . Zostało to potwierdzone w "dwa plus dwa" spotkania w dniu 3 października. "

"Chiny są wygięte na wydzierając Senkakus od Japonii, a jeśli Japonia wysyła swoje Siły Samoobrony, Chiny będą odpowiadać z sił powietrznych i marynarki wojennej," Saburo Takai przewiduje w programie Flash. "W przypadku wkroczeniu nieregularnych sił, które sprawiają, że trudniej się zaangażować USA. Japonii Ministerstwo Spraw Zagranicznych będzie protestować na drodze dyplomatycznej, ale Chiny będą próbować przedstawić przejęcia jako faktu dokonanego.

"Chiny obawiają się bezpośredniej konfrontacji militarnej z USA," Takai dodaje. "Kilka dni temu, dwa amerykańskie B-52 przeszedł przez ADIZ twierdził, przez Chiny, ale loty nie były za każdym niejasnym celu. Przypuszczam, że Chińczycy śledzone loty, na ich radarze, ale B-52 posiada funkcje wykrywania elektroniczne, które można zidentyfikować częstotliwości radarowych, długości fali i źródła sygnałów. Loty te są w stanie położyć gołe systemy obrony powietrznej Chin. To naprawdę uderza do domu do Chińczyków, że nie mogą one wystawać swoją potęgę militarną. "

Z której strony, zastanawia Shukan Gendai, będzie reagować na prowokacje, pociągając za spust? gry z kurczaka pomiędzy dwoma wielkimi mocarstwami ma się rozpocząć.
"

źródło: http://www.zerohedge.com/news/2013-12-08/japan-press-china-japan-war-break-out-january

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.