sobota, 28 grudnia 2013

Watykan stworzył Islam & Allah to SzatanFilm potwierdzający mą tezę, mówiącą o Islamie jako bestii ujeżdżanej przez Nierządnicę: Antychryst nadchodzi


3 komentarze:

 1. Oj smieszą mnie takie filmy bo tak jak Ja bym wam powiedział, ze kiedyś byłem masonem 33 stopnia i teraz wam opowiem co słyszałem na spotkaniach w Bohemian Grove i jak to np. Niemcy będą bestią z apokalipsy. :) Bzdura .
  Nie są w stanie zislamizowac całego świata tak jak Krk nie był w stanie zmusić świata na przejście na katolicyzm.
  Ja jestem bardziej skłonny uwierzyć Albertowi Pike, który pisał, że w jednym momencie zostanie zniszczona i wszelka religia jak i ateizm. I taki los czeka równiez islam - zostanie wymazany i zastapiony nową religią uniwersalna dla każdego narodu.
  A jeżeli chodzi o bestię to ta już istnieje i działa co dowodem jest np. wprowadzanie znamienia bestii i tworzenie jednego światowego porządku i religii new age. Imperium osmańskie już nigdy nie powstanie nie ma takiego ani jednego proroctwa aby tak miało się stać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biorąc pod uwagę okoliczności ukazania światu Planu III wojen światowych ma to wielkie szanse realizacji. Poza tym jest to dosyć logiczne: islam walczy z chrześcijaństwem, kościół jest pełen pedofilii i materializmu, a więc najlepszy świat będzie bez religii...Ma to sens i nie wykluczam takiego scenariusza.

   Usuń
 2. tak naprawdę ta walka Krk z islamem to tylko udawana walka tak jak konflikt Usa z Chinami czy Rosją - wszystko i tak jest pod kontrolą szatana i prowadzi w jednym kierunku. Przed ludzmi w mediach skaczą sobie do oczu a potem spotykaja się razem na jakimś tajnym stowarzyszeniu i popijając koniaczek pukają się w dupy w imię swojego księcia ciemności. Te wszystkie rzeczy jak religia, nauka, tajne stowarzyszenie, udawane konflikty to tylko narzędzia w reku diabła przygotowujące ludzkość na finał spektaklu jaki będzie wielki ucisk i wielkie zwiedzenie. to wojna szatana przeciwko Bogu a skoro sam taką wojnę zapoczątkował to musi mieć konkretny plan i nadzieje, że może mu się uda a jak sie nie uda to chociaż zwieść maksymalnie tylu ilu się uda.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.