piątek, 6 grudnia 2013

Nelson Mandela

Wszyscy wiemy, że tym światem rządzi nikt inny jak szatan. To on zaproponował Jezusowi Chrystusowi wszystkie królestwa tego świata:

"(8) Znowu bierze Go diabeł na bardzo wysoką górę i pokazuje Mu wszystkie królestwa świata z całym ich przepychem, (9) i mówi Mu: - To wszystko dam Tobie, jeżeli upadniesz na twarz i złożysz mi hołd. (10) Wtedy mówi mu Jezus: - Idź precz, szatanie, napisano bowiem: "Panu, Bogu Twojemu, hołd składać będziesz i Jemu tylko będziesz służył"."


Tak więc, musimy być świadomi, że wszyscy wystawiani na piedestał w ym świecie pracują na rzecz "księcia ciemności", zwanego dla zmylenia niosącego światło.
Nie inaczej jest i z Mandelą. Czasem obraz mówi tysiącem słów:
To już nawet nie jest działanie podprogowe:


Jezuicki Rycerz Maltański:


Michelle Obama i Mandela


Mandela z pozdrowieniem rzymskim  i Bushowie

Tak to już jest w tym świecie gdzie porządek ma zrobić dopiero sam Jezus Chrystus, że ludzie systemu szatana  są na pierwszych stronach gazet, a prawdziwi bohaterowie są nieznani temu światu.

Ideowy komunista Mandela  i CASTRO


MANDELA MASON 33 STOPNIA"
Wczoraj, 5 grudnia, w wieku 95 lat zmarł były Prezydent Republiki Południowej Afryki, laureat Pokojowej Nagrody Nobla – Nelson Manela. Był jednym z żyjących symboli walki o wolność.
Nelson Mandela przygodę z polityką rozpoczął już na studiach prawniczych, gdzie zaangażował się w problematykę czarnoskórych w RPA. W 1942 roku dołączył do Afrykańskiego Kongresu Narodowego (ANC), by 8 lat później objąć nad nim kierownictwo. W swoim działaniu zawsze stronił od przemocy. Mimo przynależności od 1961 rok do zbrojnego skrzydła, zdelegalizowanego już ANC.
Mandela w 1962 roku został aresztowany za sabotaż i rzekomą kolaborację, a następnie skazany. Początkowo otrzymał karę 5 lat pozbawienia wolności, która później została relegowana na dożywotnie. Więzienie opuścił w 1990 r. po naciskach międzynarodowych i kampanii ANC. Dwa lata później stał się symbolem zniesienia apartheidu (systemu osobnego rozwoju ras).
W roku 1994 został wybrany prezydentem RPA. Po zakończeniu kadencji i kariery politycznej (1999) nie zrezygnował z walki na rzecz wolności. Wspierał walkę z AIDS oraz założył swoją fundację na rzecz dzieci (Nelson Mandela Children’s Fund). W 2004 roku zrezygnował z życia publicznego. Powodem śmierci najprawdopodobniej były problemy z płucami, z którymi borykał się od pobytu w więzieniach.
Informację opinii publicznej podał obecny prezydent RPA – Jacob Zuma.
Dziś.
Za kontrowersyjne uznaje się przyjazne stosunki Mandeli z Fidelem Castro i Muammarem al’Kaddafi. Noblista pozytywnie wypowiadał się również o działalności Ernesta Che Guevary."

http://wmeritum.pl/odszedl-nelson-mandela/

Mandela o komunistycznym zbrodniarzu:

"
Mandela o Che Guevarze:
"Życie Che jest inspiracją dla każdej istoty ludzkiej kochającej wolność, zawsze będziemy o nim pamiętać.""Mandela i mason Will SmithTak czytam niektóre komentarze w necie i jestem zdumiony, jak na czarne mówi się białe, że te wszystkie materiały przeciw Mandeli to zły, manipulacyjny montaż....

10 komentarzy:

 1. Koniec jest już chyba naprawdę blisko, ponieważ tak ohydne paszkwile filmowe wychodzą że się to w głowie nie miesci. Tytułu tego paszkwila nie podam - poprostu uszanuję tę przestrzeń bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, "paszkwile filmowe wchodzą" - to fakt. Z pewnością to dzieło szatana...ale...sztatan musi wymieszać prawdę z kłamstwem. Inaczej kłamstwa nie sprzeda. Naszym zadaniem jest odróżnić prawdę od fałszu. Bóg czasami prowadzi nas po różnych sektach. Po co? Chyba nie po to żebyśmy sekciarskie doktryny przyjmowali za prawdę. Trzeba umieć tę prawdę odróżnić od doktryn, od kłamstwa. Filmy też takie są. Szatan w filmach samego kłamstwa nie sprzeda, musi go wymieszać z prawdą. Sprzedaje półprawdy a półprawda to też kłamstwo. Posdrawiam

   Usuń
  2. Jezus powiedział tak:

   "Wchodźcie przez wąską bramę, bo szeroka brama i szeroka droga prowadzą na zatracenie i wielu tędy idzie. A jakże ciasna jest brama i jak wąska droga, która prowadzi do życia! I niewielu ją okrywa!" (E.Mat. 7:13,14)

   Czyli większość ludzi nie spostrzega tego iż żyją w błędzie i zakłamaniu. A kto ich w tym zakłamaniu utwierdza ?!

   "Jeżeli nawet w ewangelii, którą głosimy, nie wszystko jest jasne, to tylko dla tych, którzy idą na potępienie, dla niewierzących, których umysły zaślepił bóg tego świata, aby nie dostrzegli światła dobrej nowiny o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga." (2Kor.4:3,4)

   "I nic dziwnego, ponieważ szatan również udaje anioła światłości." (2Kor. 11:14)

   A kto jest "bogiem" tego świata (tj. ziemi) ?

   "Strącony został wielki Smok, Wąż Starodawny, nazywany diabłem i szatanem, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie. I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: (...) Biada ziemi i morzu, bo zstąpił do was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu" (Apok. Jana 12:9,10,12)

   porównaj to z E.Mat. 4:8,9 "Znowu bierze Go diabeł na bardzo wysoką górę i pokazuje Mu wszystkie królestwa świata z całym ich przepychem, i mówi Mu: - To wszystko dam Tobie,..." - zauważmy iż Jezus nie zaprzeczył że królestwa świata należą do szatana - wiedział iż szatan jest ich "bogiem".

   "Włóżcie na siebie zbroję Bożą, abyście mogli przeciwstawić się zakusom diabła. Nie walczymy z ludźmi, ale ze zwierzchnościami, władzami, rządcami świata ciemności i złymi duchami w przestworzach." (Efez. 6:11,12)

   "I wyście umarli wskutek występków i grzechów, w których niegdyś żyliście za przykładem tego świata, według władcy sfer powietrza, to jest ducha, który teraz działa w buntownikach." (Efez. 2:1,2)

   Dlatego napisano:

   "Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym." (1Jana 5:19)

   Ale już niedługo potrwają rządy szatana nad ziemią i ludźmi

   "Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie wyrzucony." (E.Jana 12:31)   Imienia „Szatan” nie otrzymał ów anioł w chwili powołania go do życia. Jest to imię opisujące, które znaczy „przeciwnik; wróg; oskarżyciel”. Pasuje do niego, bo wystąpił przeciw Bogu.

   A grecki wyraz diábolos znaczy właśnie „oszczerca, kłamca” - i to pokazuje jego działania.   Dlatego o szatanie Jezus powiedział:   'Wy jesteście z waszego ojca, Diabła, i chcecie spełniać pragnienia waszego ojca. Ten był zabójcą, gdy rozpoczął, i nie stał mocno w prawdzie, ponieważ prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, mówi zgodnie z własnym usposobieniem, gdyż jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” (E.Jana 8:44)   A że świat dziś podlega szatanowi to ten omamił go usnutym od wieków kłamstwem, które spowiło świat niczym kokon, lub złowieszcza mgła. Wszelkie przejawy UFO, kule ORBS itp., czy objawienia religijne , to przejawy wpływu i unaocznienia siły demonów, wymieszać prawdę z kłamstwem by wprowadzić w błąd ludzi,

   Usuń
 2. Dlaczego Jezus powiedział do szatana że "napisano" , bo mam problem ze zrozumieniem tego. Chodzi mi o to "napisano" Czy \Jezus brał naukę od Ojca czy z pism? On tłumaczył że napisano. Czyje to są nauki. Może ktoś mi to wytłumaczyć?

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro "wolność" to puste słowo i nic takiego nie istnieje i to słowo jest wykorzystywane do bałamucenia mas i zdobywania władzy, to o co on w zasadzie walczył i siedział w kryminale? Miliony ludzi zginęły za te hasła "wolność, równość, braterstwo" za coś, co nie istnieje. Czy to normalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "to o co on w zasadzie walczył i siedział w kryminale? "

   a o co walczył agent Bolek siedzący w kryminale również. O co walczył Jacek Kuroń socjalista proTrocki?

   Usuń
 4. Mnie coś męczy pech.. pewne sprawy odstawiam na bok..

  OdpowiedzUsuń
 5. "jeżeli upadniesz na twarz i złożysz mi hołd."

  I tylko tyle wystarczy aby uznać wyższość "Pana" tego świata, takie wymagania ma tylko "Pan".

  "Dlaczego Jezus powiedział do szatana że "napisano" , bo mam problem ze zrozumieniem tego. Chodzi mi o to "napisano" Czy \Jezus brał naukę od Ojca czy z pism? On tłumaczył że napisano. Czyje to są nauki."

  No właśnie czyje ?

  Jezus Nauczając mówił od Ojca nie "Pana" i nigdy o Ojcu swoim nie powiedział "PAN" .  "Gdybym nie dokonał wśród nich dzieł, których nikt inny nie dokonał, nie mieliby grzechu. Teraz jednak widzieli je, a jednak znienawidzili i Mnie, i Ojca mego.
  Ale to się stało, aby się wypełniło słowo napisane w ich Prawie: Nienawidzili Mnie bez powodu."Jana 15:24,25  " W w ich Prawie " ?


  "I wy jako żywe kamienie budujcie się w dom duchowny, w kapłaństwo święte, ku ofiarowaniu duchowych ofiar, przyjemnych Bogu przez Jezusa Chrystusa."1 Piotra 2;4-7
  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Demoliberalny świat opłakuje śmierć Nelsona Mandeli. Zdumiewa, że demoliberalny świat niezbyt przejmował się skutkami transformacji po 1994 r. którą RPA zafundował Mandela i jego epigoni z ANC.

  Tysiące zabitych białych farmerów, ogromna przestępczość, rasizm, wysoki wskaźnik HIV, ogromny napływ imigrantów do RPA to też są wszystko skutki działań czarnych marksistów w RPA, ale świat demoliberalny tego nie widział, nie widzi i nie będzie chciał widzieć. Demoliberalny świat teraz płacze..."

  Pod spodem link do strony na facebooku opisujacej do jak strasznych rzezi białych afrykanerów dochodzi od 1994 r. Czarni mieszkańcy RPA straszą od dawna, że jak tylko umrze Mandela będą masowo wybijać białych! Módlmy się za naszych braci w tym "piekle na ziemi".
  https://www.facebook.com/stopludobojstwu.afrykanerow

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.