sobota, 7 grudnia 2013

Historia Polski bez kompleksów


3 komentarze:

 1. Łzy mi leciały gdy to oglądałem bracia i siostry co zrobili z naszego kraju już dawno o tym wiedziałem bo interesuje się historią "ten świat!!! "Świat zachodu zniszczył Polskę oraz kulturę Słowiańską -swoją obojętnością i obłudną wiarą w Boga,a Polska mimo katolickiego zwiedzenia kochała Boga i wierzyła w Niego całym sercem i dlatego poniosła taką wielką porażkę z rąk szatana .Jako jedyny kraj w Europie"kraj wolny"nie przyjął inkwizycji katolickiej wymierzonej w Żydów czyli okrutnych mordów na Judejczykach i zagrabianiu ich własności przez kościół.To właśnie Judejczycy budowali piękną Europę za swoje pieniądze spójżdzcię na Berlin, Paryż,Wiedeń ,a przecież to Kraków i Warszawa była pierwsza przez nich umiłowana i budowana!!! to Polska była ich schronieniem bo to Polska wolna od prześladowań ich uratowała.Oni Kochają do dziś Polskę tylko nowa Polska nie kocha ich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolego co Ty piszesz jak Michnik i sp-ka kochają Polskę? Jak Tusk kocha Polskę? naszą ziemię tak, ale nie Polskę? Polska jest poniżona, Polacy emigrują w poszukiwaniu źródeł dochodu.

   To prawda, że Żydzi budowali Polskę, ale tez jest prawdą, że kiedyś będąc gospodarzami kraju teraz jesteśmy gośćmi i to nie pożądanymi. Najlepiej gdyby wszyscy Polacy emigrowali.

   Jak to nazywasz inkwizycja katolicka jest sterowana przez....syjonizm

   Usuń
 2. Tak zgodzę się z tobą w sto procent tylko ja piszę o prawdziwych żydach a nie o tych co podają się za żydów a nimi nie są np tych wciśniętych do polski z ukrainy

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.