sobota, 21 grudnia 2013

Czy Chrześcijanie powinni obchodzić Boże Narodzenie?


11 komentarzy:

 1. A ja ponowię moje pytanie do znawców, czy w teledyskach nizej zamieszczonych sa jakieś dziwne symbole powiazane z wiedza illuminatow, okultystów ?
  http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08
  http://www.youtube.com/watch?v=8Kv8ogk5lB0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i nikt mi nic nie napisze?, czy ktokolwiek obejrzał te teledyski ?
   Z moich ustaleń podejrzany jest kon z jednym rogiem, czyli jednorożec, na katolickich stronach piszą że to symbol wolnej milości z homoseksualizmem i lesbianizmem włącznie, nie wiem na ile to prawda a na ile jakaś wymyslona bzdura, w kazdym bądz razie ja w swoim zyciu niewidzialem takiego konia, więc być może ze ma to znaczenie magiczne czy coś...
   Jesli niepowinienem poruszac takich tematow przed swietami to dajcie znać a nie bedę.

   Usuń
  2. ludzie teraz zapewne nie mają czasu. Gorączka świąt udziela się wszystkim...

   Usuń
  3. Teledysków nie oglądałam, ale wypowiem się na temat jednorożca.
   Dla mnie jednorożec to hybryda, "cud" - coś co ma zdetronizować w świecie Baranka, "magia" szatana. Biel=niewinność, świętość. Krew jednorożca w tradycji magicznej daje nieśmiertelność, więc skarykaturowana szatańsko ofiara Chrystusa. I róg. Przypominający miecz Baranka,ale całkiem kozi.
   Może jednorożec będzie symbolem antychrysta? Bardzo nachalnie jest forsowany...

   I jeszcze tak mi przyszło do głowy: jeden róg - jeden naród, jedna religia = globalizacja i pokój...i bezpieczeństwo...

   Usuń
 2. Taka myśl mnie naszła, ison ma być najbliżej ziemi 25 grudnia, narodziny słońca wypadają właśnie wtedy, jeśli coś miało by się stać to właśnie wtedy i krk od dawien dawna mógł to wiedzieć dlatego ustanowiło święta na ten okres i pomyślcie ile ludzi będzie świętować tego dnia co nastąpi już niebawem , w którym na Ziemi może "narodzić" się wielkie zwiedzenie a nawet antychryst ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Z ogromnej potrzeby wspólnoty, zaczęłam chodzić do Ewangelistów. Oni mówią o tym, żeby wykorzystać ten czas na głoszenie ofiary Jezusa najbliższym. skupić się na tym, co łączy, nie dzieli... Co o tym myślicie?
  Dla mnie do dzisiaj to była uczta poświęcona obcym bożkom. Teraz nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten filmik też Wam zaciekawi http://www.youtube.com/watch?v=25a-PFesTbg

   Usuń
 4. Ja nie będę obchodził tych świąt chodź wiem jakie to napięcie wywoła w domu, istny miecz, który Chrystus wprowadza między domowników :) " i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy" do teraz było spoko, bo powoli "zaakceptowali" (powiedzmy) wszystko co odrzuciłem, ale tradycja !? a wiecie tradycja rzecz święta" ale jeśli dzięki temu będę się podobać Bogu to niech się tak stanie. Chwała Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi Na wieki wieków.

  "A jeśli Bóg z nami to kto przeciwko nam?"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak trzymać Shay. Ja poszedłem w zeszłym roku na całość i straciłem kontakt praktycznie z całą rodziną ale nie żałuję.Odczuwam Boże błogosławieństwo każdego dnia.Modlę się za nich,chociaż tyle mogę zrobić.

   Usuń
 5. Mój wpis o świętach z ub roku:

  http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/dzisiaj-cay-swiat-obchodzi-swieto.html

  tak z tego wybrnąłem. W tym roku nie uda mi się, ale oczekuje tych dni wolnych ponieważ jestem przemęczony. Dzień tzw wigilii wykorzystam na przymusowe przeczytanie rodzicom Biblii a dziecku powiem, że prezenty są dzięki Jezusowi Chrystusowi a nie tajemniczej 5 ramiennej gwiazdce.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.