poniedziałek, 30 grudnia 2013

Co Hitler myślał o Polakach

Bardzo ciekawy materiał historyczny wskazujący na kompletnie coś innego aniżeli próbuje nam wmówić układ okrągłostołowy, media lub syjonistyczne kabarety:


4 komentarze:

 1. Ktore kabarety są syjonistyczne? Ja nie przepadam za tą formą rozrywki, ale mój mąż uwielbia to oglądać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystkie te, które naśmiewają się z Polaków.

   Usuń
  2. A z czego mają się nabijać z francuzów? No chyba w Polsce mieszamy prawda.

   Usuń
 2. Mi oglądanie kabaretów dawało wielki ubaw. Ostatnio zaczęłam przyglądać się im nieco uważniej i widzę, że coś jest nie tak. Nie podoba mi się śmianie się z rodziny i małżeństwa, ośmieszanie zdrad, upadku wartości, po co się to robi, kiedy to wcale nie powinno być śmieszne, ale prowadzi do rozpadu państwa.
  Śmieja się też z Polaków prosto w twarz robiąc skecze o polityce, o tym że czy to Kaczyński czy Tusk, to jedno i to samo. Czasem żarty są wulgarne i prostackie, nie inteligentne. A to wszystko nie jest śmiechu wartą błahostką, tylko poważnym symptomem niszczenia społeczeństwa. Ale łatwiej jest się pośmiać z problemu, niż nad nim pomyśleć. Kabareton 3, 4 godzinny to rodzaj igrzysk dla ludu, żeby ich czymś zająć, tak sobie myślę. A celowe, systematyczne ogłupianie społeczeństw to syjonistyczny plan.
  " A rozpusta i wszelka nieczystość lub chciwość niech nawet nie będą wymieniane wśród was, jak przystoi świętym, także bezwstyd i błazeńska mowa lub nieprzyzwoite żarty, które nie przystoją, lecz raczej dziękczynienie." Efezjan 5, 3-4
  Jest program o nazwie Dzięki Bogu już weekend, a w logo ma rogi

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.