wtorek, 3 grudnia 2013

Jak się sprawy mogą potoczyć

Jaka obecnie sytuacja jest dobrze wiemy.
Na świecie mamy kilka potężnych grup wpływu:

Syjoniści
Islam
Kościół Katolicki

We wszystkich tych organizacjach rozlokowani są agenci Iluminati.

Wg mnie bardzo realnym scenariuszem będą następujące wydarzenia:

1. Atak gruzu kosmicznego spowodowany bliskim przelotem komety ISON. 26 grudnia w święto Szczepana, męczennika zamordowanego kamieniami.

2. Wg wielu informacji ma być zalane wybrzeże USA

3. Chiny zbroją się przeciw Japonii, Izrael planuje atak na IRAN choć pierwszy może być Iran. Ukraina prosi o wsparcie wojskowe Rosję.
Jest wielce prawdopodobna III wojna światowa.

4.  Nawet gdyby nie było powyższych wydarzeń, to najbardziej prawdopodobny jest colaps finansów świata, choc moim zdaniem wszystko będzie szło równolegle.


Podejrzewam, ze wojna potoczy się krótko ponieważ zostanie zawarte przymierze na 7lat.

Nie wykluczone jest, że porwanie ludu Bożego nastąpi w ciągu kilku miesięcy. Co się wtedy stanie? z powierzchni Ziemi może zniknąć kilka - kilkanaście milionów ludzi - Chrześcijan.
Obecnie mamy na świecie:  33% Chrześcijan, blisko 2,5 miliarda

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo


Obecny rozkład członków religii na świecie:

 • Chrześcijaństwo 33,43%
 • Islam 24,35%
 • Hinduizm 13,78%
 • Buddyzm 7,13%
 • Sikhizm 0,36%
 • Judaizm 0,21%
 • Bahaizm 0,11%
 • bezwyznaniowi 9,42%
 • ateiści 2,04%


Po  porwaniu i wprowadzeniu wojny domowej w USA może pozostać ok 2mld lub jeszcze mniej. Chrześcijan może być mniej niż wyznawców Islamu.


 Islam

"Islam nieprzeciętnie szybko zwiększa liczbę swoich wyznawców. 30 marca 2008 dziennik Corriere della Sera powołując się na Rocznik Papieski (Annuario Pontificio) na 2008 podał informację, iż Watykan po raz pierwszy oficjalnie przyznał, że liczba wyznawców islamu przekroczyła liczbę członków Kościoła rzymskokatolickiego (obecnie katolicy stanowią 17,4% ludności świata, a muzułmanie 19,2%" wikipedia


Opierając się o tzw Plan III wojen światowych Islam ma się wybić z Syjonistami.
Widzę to tak, że świat nienawidzący Żydów i wskazujący ich jako głównego winowajce pomoże Islamowi ich wymordować tak, jak to było przed II w św. Wszak dobrzy chrześcijanie będą już u Boga. Pozostaną  nienawidzący Żydów i ponowie narodzeni podczas Wielkiego Ucisku. Ludzie z radością będą mordować Żydów m.in za takie zachowania:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/12/telefon-zydowki-do-radio-maryja.html

Powstanie i to prawdopodobnie już w przyszłym roku grupa 10 państw z której wyłoni się później antychryst. Wydaję mi się, że będzie on z Turcji albo Iranu. Jak wiadomo zaoferuje wiele dóbr: leki na raka, nowoczesne technologie.
 Stolica rządu światowego po zniszczeniu USA będzie w Astanie (sAtanie) w Kazachstanie.
Nowo narodzeni chrześcijanie będą prześladowani. Jak Biblia podaje: brat wyda brata. Chrześcijaństwo będzie złem przyszłego świata.

1 komentarz:

 1. To chyba najgorszy scenariusz jaki można sobie wyobrazić. Trzeba ufać Bogu i mieć nadzieję, że ludziom którzy żyli w prawdzie i niczym się nie spodlili, nic nie będzie zagrażać. Trzeba tylko wiary i ufności.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.