wtorek, 1 stycznia 2013

Sylwester 2012 - UFO w Warszawie

Sylwestra spędziłem w domu z parą znajomych. Między pogawędkami analizowałem jak zwykle nie przypadkową scenerię Sylwestra w Warszawie transmitowanego i organizowanego przez Polsat.
Współorganizatorem tej imprezy było miasto Warszawa i Hanna Gronkiewicz Waltz (prawdziwe nazwisko - Hajka Grundbaum).

Po obejrzeniu kilku utworów doszedłem do wniosku, że  jeśli w ciągu kilku lat przyleci na ziemię UFO, to już wiem z jaką nacją będzie współpracować. Na pewno nie będą to goje.

Poniżej zdjęcia z imprezy:


Kilka lat temu,  bodajże w 2009 roku we Wrocławiu na koncercie sylwestrowym Doda uprawiała okultyzm. Towarzyszyły jej trupie czaszki, upiorny strój i trumna w której leżała.

Proszę zwrócić uwagę, że to wszystko się odbywa na koszt podatników, w dużej mierze chrześcijan.
W filmie z owego sylwestra w ok 0.20 Doda śpiewa w swym "stroju"- "polska madonno",  dalej -  "damy ci wódki". Ewidentnie Rodowicz i Doda profanują narodziny Jezusa drwiąc z niego przy czym bawiło się tysiące ludzi. Oczywiście na koniec życzyli wszystkim "wszystkiego najlepszego w nowym roku".
Uczestniczyła w tym cała ekipa gwiazd dziennikarstwa i muzyki, co świadczy o tym jak szatan nagradza swych ludzi. Chcesz być gwiazdą? chcesz zarabiać kilkadziesiąt tysięcy na miesiąc, kiedy inni muszą żyć za 1200zł? wystarczy podpisać cyrograf i wykonywać rozkazy władcy Ziemi.
Nie? to będziesz niewolnikiem do momentu przyjścia Isusa Chrystusa.Wracając do wczorajszego sylwestra, poza scenerią UFO, w tle między sceną a widzami przed telewizorem, pojawiał się przelatujący spodek UFO (oznaczyłem poniżej strzałką) ltudzież zabawny ufoludek, co można zdefiniować jako przekaz podprogowy. Natomiast za "gwiazdami" estrady, często było widać coś a la zombie, na przemian ze strumieniami prądu, jakby lądującego spodka.Wiadomo, że przyzwyczajają nas do wizyty gości z .. kosmosu. Pojawia się pytanie,  które pokolenie, lub kiedy ci goście się pojawią...
Jedno jest pewne; grunt mają przygotowany.
2 komentarze:

 1. Niech się bawią, tańczą, niszczą Chrześcijaństwo...

  Titanic tonął orkiestra też grała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrzcie tutaj na kawałek "Tede"

  http://www.youtube.com/watch?v=lcSKGbd5U9g
  "utwór nie znajduję się na płycie Mefistotedes"

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.