piątek, 18 stycznia 2013

Tajemnicza architektura Waszyngtonu


Ten film rzuca nowe światło na symbole masońskie. Osobiście nie wiedziałem o tym, że tak na prawdę nie Słońce jest ważne dla masonów a Syriusz. Syriusz był ważny dla  satanisty Crowleya, masona Albert Pikea (tego od planu III wojen światowych). Syriusz zwany inaczej psią gwiazdą ma także odniesienie do pentagramu jako pen - alpha. Pięć xA. Pentagram z jednym ramieniem u góry. Ostatnio jakby czując presję tych gwiazd w kulturze, mediach napisałem o tym artykuł. Tak więc te gwiazdki 5 ramienne widoczne na papierze, filmie, w tv itd są znakiem masońskim. Widzę, że będę musiał zaktualizować ten artykuł o Syriusza.

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/gwiazda-poranna-symbole-w-kulturze-i.html

Takie gwiazdki wykuli masoni 500 lat temu w Szkocji w kaplicy Rosslyn. Rzymianie nazywali Syriusza strażnikiem piekła. Był on powiązany z boginią Izydą.

Teraz wszystko układa mi się w całość. Od dawna zastanawiałem się co ma bogini Izyda, fałszywa Maria do Lucyfera..Chciałem połączyć jakoś kult fałszywej Marii KRK z Lucyferem i nie widziałem związku. Już wszystko jest jasne. Zobaczcie na te skrzydła i przypomnijcie sobie gdzie występują?!!
Dla Egipcjan górowanie Syriusza poprzedzało coroczny wylew Nilu co było dla nich magicznym wydarzeniem. Był to tez czas kiedy zjawiała się bogini Izyda i rodziła Horusa boskie dziecko trójcy!!!
Skąd my to znamy?

Znamy czy nie znamy taki motyw, taką figurkę? ależ oczywiście, że znamy.
Wszystko widzące oko jest okiem Horusa. Dla masonów Horus symbolizuje masoński koncept Chrystusa.
Jest to pokazane w hieroglifie służącym do oznaczenia Syriusza.
3 symbole: obelisk, gwiazda i półkole. Wg egiptologów półkole oznacza głowicę służącą za czubek piramidy. Od wieków mówi się, że głowica zaginęła. Dlatego wszechwidzące oko Horusa unosi się nad piramidą.


Wg iluminatów światło pochodzące wokół oka nie pochodzi od słońca ale od Syriusza.
Od razu nasuwa się na myśl idea, że zostaliśmy może wprowadzeni w  błąd jakoby słońce było znakiem Lucyfera a tak naprawdę, może jest siedzibą naszego Boga...

Według Roberta Balwo powrót głowicy na piramidę będzie oznaczać powrót Wielkiego Wtajemniczonego, który wg niektórych może być Chrystus.

Ameryka, USA miały być wg masonów planem odnowienia Atlantydy. Ameryka miała mieć od dawna sekretne przeznaczenie. Był to wielki starożytny plan. Wielu badaczy twierdzi, że wszystkie wojny usa  były kolejnymi etapami w realizacji tego planu. Jednym z celów było zbudowanie demokracji a zniszczenie monarchii nadanej od Boga. W 2005 r, Bush jr powiedział: "gdy ojcowie założyciele mówili o nowym porządku dziejów opierali się na pradawnych nadziejach, które mają się wypełnić."
 Hall mówił, że tajne stowarzyszenia pracują od 3000lat aby przynieść demokrację światu.
W USA uważającym się za chrześcijańskie jest na budynkach masa symboli antycznych, kompletnie nie mających odzwierciedlenia w biblii. Astrologowie i okultyści twierdzą, że to ich symbole a nie chrześcijan dominują. Pytanie więc dlaczego oficjalnie mówi się o chrześcijaństwie w USA? Dlatego by tajne stowarzyszenia mogły realizować swe cele. Przyjęli retorykę chrześcijańską gdyz to było dominujące wyznanie w Europie.Pogańscy ideologowie przebrali strój chrześcijańskiej frazeologii i powierzyli klucze symboliki tylko wtajemniczonym i zobowiązanym tajemnicą. Z tego powodu tajemne stowarzyszenia stosują rytuał inicjacyjny podpisując się własną krwią do nie ujawniania tajemnic zakonu.
Różokrzyżowcy odegrali ważną rolę w rozwoju wolnomularstwa. Ich symbole: róża symbolizuje tajemnice i reprezentuje tajemnicze pogańskie wyznania. Krzyż symbolizuje chrześcijaństwo. Różokrzyżowcy łączą te dwie sfery.

Wszystkie wierzenia, które dotarły do usa wywodzą się z wierzeń starożytnej Grecji, Rzymu, Egiptu i Babilonii. Te od Atlantydy, której królem ponoć był Henoch. Ten sam Henoch, który za życia przechadzał się z Bogiem. Wg masońskich historyków Henoch był znany dla Greków jako Hermes i Merkury dla Rzymian.U Egipcjan był Totem a księga Tota jest zbiorem jego mądrości.
Gdy Dr John D nawiązał kontakt z istotami anielskimi podobno przesłały mu system magii oparty na księdze Henocha. Dziś jest praktykowany pod nazwą magia henochiańska lub hermetyzm mówiący "jak na górze tak i na dole". Nie wiem tylko dlaczego podobna treść jest w modlitwie Ojcze nasz - jako w niebie tak i na ziemi?
Odzwierciedleniem tego jest trójkąt czubkiem do góry i nałożony na niego drugi czubkiem do dołu czyli tzw Heksagram lub gwiazdą Dawida.
Według zasady Hermesa zostały wybudowane ważne obiekty państwowe w USA. Większość projektantów ulic w Waszyngtonie było masonami.
Ostatecznie Waszyngton został zaprojektowany i zbudowany wg planu Lafena.
W Trójkącie Federalnym wzorowanym na konstelacji gwiazd. Jest trójkąt prostokątny otaczający konstelację panny symbolizującym twierdzenie Pitagorasa. Twierdzenie to ma podobno olbrzymie znaczenie w wolnomularstwie. Krótsza przyprostokątna symbolizuje Baala, Dłuższa przyprostokątna kobietę która jest uległa i pasywna, przeciwprostokątna, łącząca symbolizuje boskie dziecko, które stworzyli Baal i Asztarte, Ozyrys i Izyda. Chciano przywołać pogańską trójcę.
Trójkąt federalny ma przywołać moc duchową konstelacji panny, czyli przywołać dziecię bóstw jak wyżej.
Boskie dziecko opisują w filmie jako Mesjasz New Age. Ma być produktem kosmicznych męskich i żeńskich mocy by stworzyć synergię.Bacon przypisywał te energie Apollu i Atenie. Apokalipsa wspomina o Apollu. Ma to być alchemia, chemia na boskim poziomie. Pragnę zwrócić uwagę, że atak na WTC był dokonany kiedy słońce było w znaku panny. Z tego co pamiętam jakiś ważny dokument USA był podpisany także w tym znaku.7 komentarzy:

 1. W filmie można znaleźć dużo informacji, na które normalnie ciężko byłoby trafić w polskim internecie, naprawdę łączy wiele fragmentów tej diabelskiej układanki w logiczną całość. Interesujące jest obserwowanie wypowiadających się masonów 33 stopnia, jak perfekcyjnie potrafią zaprzeczać faktom lub udawać głupich:)Co za sofistyka!
  Warto obejrzeć cały film, na końcu propagandzista new age objaśnia nieco jak to oni zapatrują się na proroctwa z apokalipsy jana i znak bestii (zawsze mnie ciekawiło jak oni sobie to wszystko tłumaczą).
  Może po tym artykule film będzie miał więcej wyświetleń, bo jak na razie co część to mniej osób ogląda, a szkoda, bo jest unikatowy.
  Pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Film jak dla mnie jest bardzo cenny. Może inni mają juz tą wiedzę.
   Zauważyłem jednak że ludzie wytrzymują gdzieś do 3 odcinka. Oglądam siódmy który ma od lipca zaledwie 117 wyświetleń z moim.
   Wiedziałem, że Waszyngton został zaprojektowany wg masonów ale nie znałem detali. Film wiele mówi o innych sprawach jak Henoch itd.

   Usuń
 2. Skoro w takim razie ameryka ma być drugą atlantydą itp, dlaczego pogrążają się w socjalizmie? Przecież ameryka jest u skraju upadku, a jak upadnie diabel strci swoje główne narzędzie. Nie rozumiem tego. Wiem, ze ma byc ten, ktory "przyniesie pokoj" ale do tego jeszcze sporo czasu chyba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na takie filmy, które notabene kosztują trochę $, trzeba patrzeć jak wędkarz :-) Wyławiać prawdę. Gdybyśmy oglądali go jako rzetelne źródło informacji, to po co nam Biblia.
   Trzeba znać metody działania szatana. On nas okłamuje podsuwając trochę prawdy celem uwiarygodnienia kłamstwa.

   Tak sobie teraz pomyślałem, o tym co napisałeś "przyniesie pokój".
   Tak znając go pewnie przyniesie nam pokój z kuchnią na całą rodzinę :-))))) zgodnie z komunizmem. Wszystkim po równo.


   Zastawiam się nad tym Matreyą. Mówią o nim od lat. Nie wiem czy to może być fałszywy mesjasz.

   Usuń
 3. Co do Atlantydy, to wg mnie im chodziło o stopień technologicznego zaawansowania i okultyzm

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. znalazłem coś takiego...
  http://www.sp1zabki.republika.pl/akcje0304_20.html

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.