poniedziałek, 4 lutego 2013

Hymn Nowej Prawicy Korwina Mikke

Bardzo ciekawa mieszanka wyszła z połączenia Korwina Mikke z człowiekiem o pseudonimie KelThuz.
Ten ostatni stworzył muzykę do Hymnu Nowej Prawicy.
Sylwetkę Korwina Mikke i jego rolę w rozbijaniu ruchów wolnościowych przedstawiałem około miesiąca temu tutaj: http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/korwin-mikke-inaczej.htmlKim jest KelThuz? to muzyk amator i przede wszystkim neopoganin.
Link do jego utworu: http://www.lastfm.pl/music/KelThuz/_/Poganie+My!
Utwór w którym autor śpiewa m.in. "koszałki opałki o bogach" itp.
Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że hymn nowej prawicy ma tytuł:

MARSZ W CIENIU FENIKSA SKRZYDEŁ

Feniks jest symbolem masońskim. Pokazano go w wielkim gabarycie na olimpiadzie 2012. Orzeł zastąpił Feniksa w 1841 i stał się ptakiem będącym symbolem narodowym. Wcześniej Feniks był symbolem wspólnoty od czasów starożytnego Egiptu. Został zaadoptowany przez wolnomularzy i używany na rewersie pierwszej oficjalnej pieczęci Stanów Zjednoczonych. Wątpię by erudyta jakim jest  Korwin Mikke o czymś takim nie wiedział. KelThuz neopoganin, pewnie nie wierzący, niechcący wierzy w Feniksa. Zakładając, że feniks jest dla niego stricte postacią literacką powinien wiedzieć, że nie jest tym samym dla masonów którzy doprowadzają do nędzy cały świat, wojnami podatkami przez nie lubiany system socjalistyczno-komunistyczny. .
Feniks jest jak widać w teledysku poniżej symbolem Nowej Prawicy, ruchu , który daje młodym osobom nadzieję na lepszą przyszłość bez podatków i biurokracji. Nadzieja pryska wraz z natężeniem wystąpień ich wodza Korwina Mikke, który z pełną determinacją i konsekwentnie robi co może by energia i zapał młodych ludzi zboczyły na inny tor.
Korwin Mikke, (vide Ozjasz Goldberg) mówi dużo prawdy, m.in o muzułmanach, że zaleją Europę i o wielu innych ważnych kwestiach, o których nie mówią mainstreamowe media  bo p. Mikke doskonale zna Protokoły Mędrców Syjonu. Nie wspomina za to nic, że jego prawa ręka, członek zarządu Nowej Prawicy Mieczysław Burchert jest ..... muzułmaninem z wyboru.

Co mówią muzułmanie o nie muzułmanach:Muzułmanie są celowo zainstalowani przez satanistów w krajach UE aby podczas III wojny .światowej ( plan III wojen światowych )doszło do wojen domowych i wyniszczenia chrześcijan zarówno katolików jak i protestantów. O tym Korwin Mikke nie powie na swych wykładach bo sam jest jak to się nazwał deistą.

Jak zachowują się wspierani z podatków chrześcijan muzułmanie:Artykuł ten dedykuje osobom, które nie zbyt dużo wiedzą o ich idolu, a dla których jest ważny Isus Chrystus. Nie dajcie się zwieść...

3 komentarze:

 1. Piotrze jaka jest symbolika tej flagi z niebieskim krzyżem na czarnym tle.
  Nie deista tylko satanista niszczyciel cywilizacji.

  Myślę że z wyznawcami od mahometa, Palikot z częścią swojej trzódki znajdzie nić porozumienia a tych nie pasujących do nowych realiów poświęci by żyło się lepiej.

  A tak swoją drogą to nikt się z tych kolorowych organizacji nie zastanawia że za chwilę to ich wielobarwne partnerstwo zostanie w sposób mało przyjemny wycięte maczetami.


  Religie pokoju ? konglomerat nienawiści do innych i wpojone mniemanie o własnej wyższości.
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Piotrze jaka jest symbolika tej flagi z niebieskim krzyżem na czarnym tle.
   Nie deista tylko satanista niszczyciel cywilizacji. "

   Słuszne spostrzeżenie. Niebieski symbol nadziei a obok niego czarny symbol śmierci plus krzyż daje zamordowanie nadziei. Teraz kojarzę dlaczego UPR miało podobne barwy i krzyż św Jerzego - symbol templariuszy od których wywodzą się masoni.

   Usuń

 2. Kiedyś wierzyła w Allaha, dziś ostrzega przez islamem!

  http://www.youtube.com/watch?v=tWvW0zseA64

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.