sobota, 9 lutego 2013

Jak napaść na państwo i pozbawić go własnej kulturyBardzo wartościowy film ukazujący arkana nauki KGB: techniki, ideologie, psychologie społeczną.
Film o rzeczywistej roli KGB. Autor udowadnia że tylko 15% czasu, pieniędzy jest przeznaczonych na szpiegostwo zagraniczne. To wszystko potwierdza tezę, iż wielkie mocarstwa pozorują walki między państwami, po to by dokonywać przemian kulturowych, ograniczyć populacje ludzi i wprowadzić państwo policyjne. Do tych celów potrzebny jest wróg. Sztuczny wróg.
Takim sposobem wybija się naszych braci chrześcijan i Słowian - Rosjan. Takim sposobem nie ma już Polski.


Jurij Bezmienow  mówi że najbardziej nieskutecznym elementem polityki państwa jest wojna militarna  Szczytem polityki jest przewaga nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej. Aby tego dokonać należy zniszczyć system wartości tak długo aż wróg zmieni postrzeganie rzeczywistości.Nie trzeba wysadzać mostów. Taką ideologię zna każdy student KGB.
Proces ideologizacji składa się wg wykładowcy z czterech etapów. Pierwszy z nich to demoralizacja.
Ten etap musi trwać od 15 do 20 lat po to by dokonać demoralizacji społeczeństwa A. Tyle bowiem czasu wystarczy na wyedukowanie jednego pokolenia młodzieży i dzieci. Odbywa się to przez środki oddziaływania: infiltrację, propagandę, kontakt bezpośredni. Jest kilka dziedzin które kształtują społeczeństwo: religia, system edukacji, sfera życia społecznego (TV, imprezy, kino etc), administracja państwowa, wymiar sprawiedliwości, wojsko, a także praca i relacje pracownik - pracodawca, gospodarka.

Drugim etapem jest destabilizacja. Niemożliwe do osiągnięcia porozumienie pracownik-pracodawca, sąsiad-sąsiad, student-profesor.
Po destabilizacji przychodzi kryzys a w nim w bezradności społeczeństwo oczekuje zbawiciela.

 Dokładnie to zrobiono w Polsce, Rosji i wielu innych krajach postsowieckich jak również Japonii, Chinach. Proces ten wkracza w kolejny etap: eutanzaja, legalizacja związków homo, pozbawianie własności.

Proszę zwrócić uwagę, na fakt, iż w ostatnim etapie - normalizacji - niszczenia państwa likwidowani są także fizycznie wszyscy dotychczasowi pomocnicy demontowanego kraju jak: socjaliści, liberałowie, homoseksualiści. Zero walk, zero strajków, zero homoseksualistów, żadnych praw kobiet, żadnych praw dziecka.

Ten były agent KGB uważa, że do zatrzymania całego procesu może dojść na etapie demoralizacji.
Po wielu analizach doszedłem kiedyś do tego samego w tekście. : http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/gdzie-polacy-popelniaja-blad.html
Odrzucając wartości wroga możemy się obronić. Jeszcze raz potwierdza to tezę mówiącą o tym, że angażowanie się  w politykę jest praca na rzecz wrogów kultury. W sensie globalnym można powiedzieć na rzecz szatana.
Dlatego tak ważnym mieczem jest nasza wiara i Biblia.

Więcej w filmie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.