niedziela, 22 grudnia 2013

13 rozdział apokalipsy staje się faktem! Obamacare & bony na żywność

W filmiku autor uświadamia nam, iż program Obamcare ma na celu uzależnienie ludzi od państwa. Nie przyjmisz znaku besti? nie będziesz jadł, nie będziesz ubezpieczony etc.

Filmiku tłumaczenie powstałe dzięki naszemu forum-chrześcijan.pl


Przyjaciele,
udostępniajcie ten filmik, kopiujcie i wysyłajcie dalej. Musimy uświadamiać ludzi, ze to już jest blisko.....


8 komentarzy:

 1. Tak to jest jak ktoś próbuje odgadnąć proroctwa po swojemu i wmawia innym , że tak na pewno jest. Facet gada głupoty nie z tej ziemi. Obama to antychryst a Bergolio fałszywy prorok ? można naprawdę się uśmiać po pachy. Facet naciąga proroctwa jak guma do rzucia i na siłę chce wierzyć, że przed uciskiem pójdzie do nieba.
  Ludzie zacznijcie myśleć rozsądnie i nie dajcie się bałamucić samozwańcom. Zacznijcie się modlić i czytać dokładnie Biblię a Pan da wam zrozumieć wszytko w odpowiednim czasie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie równiez nie pasuje Obama jako antychryst. Jest to nie za bardzo zgodne z Biblią, ponieważ za antychrystem świat będzie szalał. Obamy nikt nie lubi.

   Usuń
  2. Chciałbym Panie Piotrze aby Pan jeszcze raz przemyślał sprawę odnośnie ostatniego króla którego rana została uleczona albowiem utrzymuje Pan, że to będzie Islam.
   Widzimi, że już świat zaczyna nanosić znamię bestii na ludzi i widać, że wyrażnie żyjemy w tych czasach gdzie to się zaczyna wypełniać. Apokalipsa mówi, że bestia daję te znamię i ona jest za to odpowiedzialna. A więc nie może być to Islam albowiem królestwo osmańskie nie zostało jeszcze uleczone a znamię juz jest dawane.
   Czyli ten król tj. ta bestia już działa - ona juz istnieje tylko się jeszcze oficjalnie nie ukazała ludziom. Trzeba więc się zastanowić kto jest inicjatorem znamienia bestii ? Z tego co wiem to pierwsze Państwa gdzie użyto chipów i laserowych tatuaży to Izrael, Usa i Watykan.
   W zaden sposób nie pasuję tu Islam

   Usuń
  3. Nie jestem w stanie niczego w 100% określić. Niczego nie jestem pewien.

   Trochę wyprzedził mnie Pan z pewną moją konkluzją, która nie do końca się zgadza z tym co Pan napisał, ale zmienia dotychczasowy obraz tego czego oczekujemy...

   Usuń
  4. ...a o czym może napiszę dziś lub jutro...

   Usuń
 2. Nie wiem czemu wybieracie do tlumaczenia jakieś dziwne, fatalistyczne, bez pokrycia, i bez nadzieji filmiki.
  Ostatnio natrafiłem na kanał http://www.youtube.com/user/MrMetanoja/videos gdzie jest dużo dobrych filmików niosiących pożyteczne przeszlanie.
  Więc proszę takie filmiki tłumaczcie, zresztą autor kanalu ma dostep zapewne do wielu filmików które wymagaja przetłumaczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Nie wiem czemu wybieracie do tlumaczenia jakieś dziwne, fatalistyczne, bez pokrycia, i bez nadzieji filmiki. "

   1. tj wolontariat, każdy z tłumaczących albo sam wybiera film, albo na forum.
   2,. Nieliczne są tego typu. Gro jest stricte o porwaniu a inne o uzdrawianiu. Tak więc oceniajmy całość.

   Usuń
 3. ThePromien dlatego prosimy zawsze o podsyłanie wartościowych materiałów a nie tłumienie ich dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.