sobota, 14 grudnia 2013

Seksualny Dżihad w akcji
I pomyśleć, że ludzie czytający na co dzień te wszystkie informacje o Islamie nic z tego nie robią. Cała Europa ich wpuściła. Najsmutniejsze jest to, że to dopiero początek, kiedy bestia

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/antychryst-nadchodzi.html

obejmie władzę na świecie, takie sytuacje będą normą, co zapowiada Biblia:Iz 16.

(6) Biadajcie! Bo bliski jest dzień Pana, który nadchodzi jako zagłada od Wszechmocnego. (7) Dlatego opadają wszystkie ręce i truchleje każde serce ludzkie. (8) I są przerażeni; ogarniają ich kurcze i bóle, wiją się z bólu jak rodząca, jeden na drugiego spogląda osłupiały, ich oblicza są rozpłomienione. (9) Oto nadchodzi dzień Pana, okrutny, pełen srogości i płonącego gniewu, aby obrócić ziemię w pustynię, a grzeszników z niej wytępić. (10) Gdyż gwiazdy niebios i ich planety nie dadzą swojego światła, słońce zaćmi się zaraz, gdy wzejdzie, a księżyc nie błyśnie swym światłem. (11) I nawiedzę okręg ziemski za jego złość, a bezbożnych za ich winę; i ukrócę pychę zuchwalców, a wyniosłość tyranów poniżę. (12) Sprawię, że śmiertelnik będzie rzadszy niż szczere złoto, a człowiek niż złoto z Ofiru. (13) Dlatego sprawię, że niebiosa zadrżą, a ziemia ruszy się ze swojego miejsca z powodu srogości Pana Zastępów w dniu płomiennego jego gniewu, (14) i jak spłoszona gazela, i jak trzoda, której nikt nie może zgromadzić, zwróci się każdy do swojego ludu i będzie uciekał do swojej ziemi. (15) Każdy, kogo znajdą, zostanie przebity, a każdy, kogo złapią, padnie od miecza. (16) Ich niemowlęta zostaną na ich oczach roztrzaskane, ich domy splądrowane a żony zgwałcone. (17) Oto Ja pobudzę przeciwko nim Medów, którzy o srebro nie dbają i w złocie się nie lubują. (18) Łuki pobiją młodzieńców. Nad płodem łona matki nie zlitują się, ich oko nie weźmie względu na dzieci." pobudzę przeciwko nim Medów, którzy o srebro nie dbają i w złocie się nie lubują"

Za brak wiary zostaną ukarani wszyscy bogaci i żadne pieniądze im nie pomogą, ponieważ muzułmanie to nie przekupni Żydzi. Obecnie bogaci ludzie czują się silni, ale w czasach ostatecznych pieniądze nie będą odgrywały niemal żadnej roli o czym jest mowa nie tylko w Izajaszu, ale i Objawieniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.