czwartek, 19 grudnia 2013

Czy reklama Coca Coli coś zapowiada?
Juz niebawem sie przekonamy czy to tylko chwyt marketingowy w oparciu o potencjalny przelot komet ISON czy coś więcej...

3 komentarze:

 1. A co ma zapowiadać? Czy każda reklama coś zapowiada? Gwiazdka sobie betlejemska leci? Zapowiada święta czyż nie.

  Ludzie nie popadać w paranoje.
  Z tym ISON to też dziwne. Wymyślają że zwie się Ja syn, a to raczej nie pasuje bo powinna się zwać I SON żeby wyszło na ja syn.

  ISON jest skrótem od nazwy rosyjskiego projektu, którego pełna nazwa brzmi Russian International Scientific Optical Network.

  Podobno kometa się już rozleciała. Będziecie mieli jeszcze tysiące komet, nie bać się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wspomniałem, może to zwykły chwyt marketingowy, ale kometa ISON nie rozleciała się. Nie ufaj kolego naukowcom, którzy sponsorowani sa przez system Illuminati.
   Poczekamy zobaczymy.

   Usuń
  2. Myślałem że mój komentarz tutaj nie wyląduje.

   Może się rozleciała, a może nie. Ja tego nie wiem. Ale faktycznie mogą coś ukrywać. W iluminatów raczej nie wierzę. To takie odwrócenie uwagi od Watykanu nierządnicy moim zdaniem. Istnieli kiedyś to słyszałem, ale teraz mówi się o nich jako tajna organizacja. Tajna, a tyle można o niej przeczytać eeh i tylu o nich wie. Pamiętam ksiądz kiedyś o ich gadał, że to wrogowie Kościoła. Film Anioły i Demony też tak pokazuje. Wiele ludzi zwłaszcza katolicy też tak mówi. Pozdrawiam.

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.