środa, 18 grudnia 2013

Czy czeka nas III wojna światowa?

Wczoraj w rozmowie z Kolegą Mateuszem opisywałem jak mogą potoczyć się najbliższe miesiące. Według mnie III wojna światowa musi się odbyć i to nie dlatego, że jest ona w planach III wojen światowych Illuminati, ale dlatego, że z chaosu musi wyłonić się Antychryst, czyli ktoś kto zaprowadzi pokój.
Jak się ma to do Biblii?

Ap 9

"(12) Minęło pierwsze "biada", oto jeszcze dwa inne "biada" nadchodzą potem. (13) Szósty anioł zatrąbił: i usłyszałem jeden głos od czterech rogów złotego ołtarza, który jest przed Bogiem, (14) mówiący do szóstego anioła, który ma trąbę: "Uwolnij czterech aniołów związanych nad wielką rzeką Eufratem!" (15) I zostali uwolnieni czterej aniołowie, gotowi na godzinę, dzień, miesiąc i rok, aby zabić trzecią część ludzi. (16) A liczba wojsk konnicy: dwie miriady miriad - posłyszałem ich liczbę. (17) I ujrzałem w widzeniu konie i siedzących na nich (jeźdźców) w pancerzach barwy ognia, hiacyntu i siarki. A głowy koni jak głowy lwów, a z pysków ich wychodzi ogień, dym i siarka. (18) Trzecia część ludzi zginęła od tych trzech plag: od ognia, dymu i siarki wychodzących z ich pysków. (19) Bo siła koni jest w ich pyskach i w ogonach, bo ich ogony - podobne do węży: mają głowy i szkodzą nimi"


"z pysków ich wychodzi ogień, dym i siarka" - wg mnie jest to opis nowoczesnej broni. Być może samoloty. Wszak ich działa przypominają węże:
"bo ich ogony - podobne do węży: mają głowy i szkodzą nimi"

Zauważmy także jedną rzecz. Uwolnieni mają być czterje aniołowie nad Eufratem. Powaga tego miesjca jest wielka. Pisałem o tym tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/08/eufrat-i-apokalipsa-czyli-pierwsze.htmlPowróćmy do obecnych FAKTÓW:

Rosja ćwiczyła z Białorusią atak na Polskę:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/szeremietiew-ostrzega-nawet-ze-rosja.html#more

"
W ćwiczeniach na terytorium Białorusi – według zapowiedzi ministra obrony Białorusi Jurego Żadobina - weźmie udział 12,9 tys. żołnierzy, z czego 2,5 tys. to Rosjanie. Planuje się wykorzystanie około 70 czołgów i ponad 50 samolotów oraz śmigłowców. Zostaną także użyte białoruskie samoloty bezzałogowe." Manewry miały nazwę Zapad 2013 (Zachód 2013)Wczoraj okazało się, że Rosja ma przy granicy polskiej rakiety balistyczne o zasięgu do 500KM.
Jedna rakieta jest zdolna zniszczyć duży blok.

Ta kwestią nie zajmują się już tylko portali i blogi quasi spiskowe, ale większe portale jak:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nato-zaniepokojone-rosyjskimi-rakietami-w-obwodzie-kaliningradzkim/jp6tb

http://natemat.pl/85557,zobacz-jak-rosjanie-odpalaja-iskandera-pocisk-balistyczny-ktorym-terroryzowali-gruzje-dzis-w-zasiegu-rakiet-jest-polska
To tylko teren Polski, bo i Rosji od tej strony najbardziej zależy na tym właśnie kraju, który po pieriestrojce wymsknął się z pod jej wpływów. Biorąc pod uwagę wpływ agentów KGB na Polskę oraz współpracę rządów SLD i PO z Rosją nie do końca, ale wymknął.

 Co się dzieje na zachodzie?

Napisałem o tym szerzej tutaj: 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/mozliwe-pola-walki-iii-wojny-swiatowej.html


 Możliwa już w styczniu wojna Chiny - Japonia:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/12/japonska-prasa-w-styczniu-wojna-z.html

 


III wojna światowa musi się odbyć aby wyklarowały się granice zapowiadane w Biblii:

"
(2) Ja, Daniel, miałem w nocy widzenie: Oto cztery wiatry niebieskie wzburzyły Wielkie Morze, (3) i cztery wielkie zwierzęta wychodziły z morza, każde inne. (4) Pierwsze było podobne do lwa i miało orle skrzydła. Gdy potem spojrzałem, wyrwano jego skrzydła; wtedy podniosło się z ziemi i stanęło na dwóch nogach jak człowiek i dano mu ludzkie serce. (5) Potem pojawiło się inne, drugie zwierzę, podobne do niedźwiedzia; było ono podniesione tylko jedną stroną, a miało w paszczy między zębami trzy żebra, i powiedziano mu: Wstań, jedz dużo mięsa! (6) Potem spojrzałem, a oto pojawiło się inne, podobne do pantery; miało ono na grzbiecie cztery ptasie skrzydła, i cztery głowy miało to zwierzę, i dano mu władzę. (7) Potem spojrzałem i w widzeniu nocnym pojawiło się czwarte zwierzę, straszne i groźne, i nadzwyczaj silne; miało ono potężne żelazne zęby: pożerało i miażdżyło, a co pozostało, deptało swoimi nogami, było ono inne aniżeli wszystkie poprzednie zwierzęta, a miało dziesięć rogów."

Opisałem to tutaj o czterech zwierzętach wychodzących z morza:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/12/cztery-zwierzeta-wychodzace-z-morza.html Musi być III wojna światowa, żeby doprowadzić do ww podziałów granic, królestw jak w linku.
Będzie trwała wg mnie kilka miesięcy, góra pół roku. To będzie chyba szybka wojna w porównaniu do poprzednich..

Paweł apostoł napisał w Liście do Tesalniczan:

"Gdy ludzie będą mówić, że panuje pokój i całkowite bezpieczeństwo, to wtedy właśnie spadnie na nich niespodziewana zagłada, tak jak [nagle] przychodzą bóle na niewiastę brzemienną. Nie zdołają już ujść przed nimi."
 Czy można teraz mówić o pokoju i bezpieczeństwie? absolutnie nie. Tak więc Antychryst zaprowadzi pokój na Ziemi wywołany z planowanego chaosu. Królestwa się pogodzą i będzie 10 królestw. Polska ma być docelowo w obszarze Rosji.
 Zniszczą przedtem popisowo kilka miast siejąc strach co jest w ich planach:Ludzie musza mieć przysłowiowy nóż na gardle aby przyjęli tzw "Księcia pokoju" - antychrysta.
Po zaprowadzeniu pokoju będą "nowe" technologie i podział na dwie grupy ludzi jak w filmie Elizjum:


 W takim świecie policji raczej nie będzie. Raczej pilnować nas będą jacyś humanoidzi, roboty, kosmici...
Jak widać po ostatnich doniesieniach z wielu krajów policja również zaczyna przyłączać się do protestantów..

Albo znak bestii i dostatek ale śmierć wieczna albo ścięcie lub życie w biedzie, ale życie wieczne u boku Jezusa Chrystusa.

1 komentarz:

  1. Jeden błąd polska zostanie wcielona w niemcy

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.