środa, 4 grudnia 2013

W Syrii zamordowano ponad tysiąc chrześcijan. Wielki Ucisk się już zaczął?

Komentarz do linku Kolegi VIPIKING http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/wielki-ucisk/540-w-syrii-zamordowano-ponad-tysiac-chrzescijan#1975

http://www.pch24.pl/w-syrii-zamordowano-ponad-tysiac-chrzescijan,19608,i.html#ixzz2mR1aGBKF

My Europejczycy, jeszcze nie mamy prawa narzekać. Syria jest przykładem tego co czeka cały świat. Zauważmy, ze mordów chrześcijan na świecie dokonują nie Buddyści, nie Indianie, nie Aborygeni, ale muslimowie, czyli Islam. Bestia, którą ujeżdża Watykan.Czasem zastanawiam się, czy faktycznie Wielki Ucisk mimo wszystko już się nie zaczął. Ktoś chyba kiedyś napisał, że zaczął się 13.03.2013 czy nawet wcześniej. Niestety z uwagi na widzenie kiedyś jedynie słusznej drogi odrzuciłem tę tezę.
Być może i tak jest, że Wielki Ucisk się zaczął i trwał on będzie 7 lat, lecz w połowie okresu ujawni się antychryst i wtedy dopiero chrześcijanie będą ścinani na całym świecie.

W coraz większej ilości  informacji jest teza, iż chipowanie zacznie się za rok. Jeśli tak, to w takiej sytuacji za rok minie 3,5 roku już trwającego ucisku.

18 komentarzy:

 1. http://wmeritum.pl/aktywisci-lgbt-zaatakowali-chrzescijan-w-argentynie/

  OdpowiedzUsuń
 2. po udrece owych dni ma slonce sie zacmic i ksiezyc nie dac blasku a te zjawiska juz za niedlugo beda mialy miejsce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My Europejczycy, jeszcze nie mamy prawa narzekać. Syria jest przykładem tego co czeka cały świat. Zauważmy, ze mordów chrześcijan na świecie dokonują nie Buddyści, nie Indianie, nie Aborygeni, ale muslimowie, czyli Islam. Bestia, którą ujeżdża Watykan."
   Islam nie może być bestią na którą ujeżdza Watykan albowiem Islam nie otrzymał śmiertelnej ranny i nikt nie idzie w podziwie za islamem, również nie daję władzy dwurożnej bestii oraz nikt nie czyni jej obrazu itd......

   Usuń
  2. Islam jest bestią, która otzrymała śmiertelną ranę: http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/antychryst-nadchodzi.html

   "Imperium Osmańskie (jako nazwa państwa pisane wielką literą, jako nazwa imperium dynastii Osmanów – małą; dla tego drugiego znaczenia synonimem jest nazwa imperium ottomańskie) – państwo tureckie na Bliskim Wschodzie, założone przez Turków osmańskich, jedno z plemion tureckich w zachodniej Anatolii, obejmujące w okresie od XIV do XX wieku Anatolię, część Azji południowo-zachodniej, Afrykę północną i Europę południowo-wschodnią. W kręgach dyplomatycznych na określenie dworu sułtana, później także całego państwa tureckiego, stosowano termin Wysoka Porta.""

   Ostatnie punkty mają nadejść: nikt nie idzie w podziwie za islamem, również nie daję władzy dwurożnej bestii oraz nikt nie czyni jej obrazu

   Usuń
  3. po za tym za żadną z potencjalnych bestii typowanych na poważnych forach biblijnych, czy blogach nie idzie w podziwie. Nikt nie kocha ani Watykanu jako bestii, ani Syjonizmu jako bestii.

   Wg mnie jeśli nadejdzie antychryst, to właśnie z Islamu, ale niekoniecznie będzie na świecie panował Islam. Wg mnie duża część jego praw.

   Usuń
  4. bardziej pasuje Izrael.
   1. otrzymał smiertelną ranę
   2. rana została uleczona 1948r
   3. Cały świat idzie w podziwie ( i rzeczywiście każdy liczy się z Izraelem i nie ma państwa , które mu podskoczy
   4. Daję władzę dwurożnej bestii ( czyli USA )
   5. ujeżdza go Nieżadnica ( Watykan trzyma władzę nad izraelem )
   6. Izrael wraz z 10 królami zniszczy nierządnicę
   7. Władzę dał jej smok ( patrząc na elitę rządzącą Izraelem napewno nie są to rządy nadane przez Boga )

   Choć wcale nie mówię, że tak musi być to jednak Izrael bardziej pasuje niż Islam

   Usuń
  5. nie może być Izrael ponieważ Izrael z teraz nie jest tym samym Izraelem. Teraz Izraelem rządzą Chazarowie. Kiedyś Izrael był narodem Boga. Teraz nim nie jest.

   " Cały świat idzie w podziwie ( i rzeczywiście każdy liczy się z Izraelem i nie ma państwa , które mu podskoczy"

   Nikt nie idzie za Izraelem z podziwem. Jesteśmy od niego uzależnieni a to jest inna sprawa.

   Watykan jest zarządzany przez światowy Syjonizm:

   http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/12/kim-jest-nierzadnica-z-apokalipsy.html

   bez żydowskich banków Watykan jest nikim.

   Izrael nie zniszczy nierządnicy bo musiałby zniszczyć siebie. KRK to Żydzi, Żydzi to KRK

   Usuń
  6. właśnie dlatego że dzisiejszy Izrael to tak naprawdę fałszywy Izrael to pasuje do bestii.
   Jesteśmy uzależnieni czyli tak naprawdę ma władzę nad każdym państwem
   Oczywiście, że posiada żydowskie banki ale tak naprawę należą do Jezuitów czyli Watykanu
   Zniszczy watykan i stworzy wraz z 10 królami jeden światowy rząd

   Usuń
  7. skoro mamy się w atk miły sposób spierać :-), to muszę przyznać że z jednego kardynalnego powodu Izrael nie pasuje do bestii:

   "Zdumieją się mieszkańcy ziemi, - ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata - spoglądając na Bestię, iż była, i już jej nie ma, ale ma przyjść. (9) Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość. Siedem głów to jest siedem gór, na których siedzi Niewiasta. (10) Królów jest siedmiu: pięciu upadło, jeden jest, a inny jeszcze nie przyszedł, a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać. (11) A Bestia, która była, a której już nie ma - ona jest ósmym (królem) i należy do tych siedmiu, i idzie na zatracenie. (12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięć królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz na jedną godzinę wraz z Bestią wezmą władzę jakby królowie. (13) Ci mają jeden zmysł: potęgę i władzę swoją oddają Bestii. (14) Ci będą walczyć z Barankiem, a Baranek ich zwycięży, bo jest Panem nad panami i Królem nad królami, a także ci, którzy są Nim (zwyciężą): powołani, wybrani i wierni"."

   Co z tego wynika? ano to, że bestia symbolizuje imperia. Imperia wrogie chrześcijaństwu. Była a nie ma jej. Izrael nie był wrogi chrześcijaństwu. Poza tym ludzie mają się zdumieć. Jak ja mogę się zdumieć skoro znam potęgę Izraela....
   Natomiast jeśli Islam zostanie potęgą świata, to faktycznie będę zdziwiony a to może mieć miejsce. Imperium Osomańskie jest 8 królem

   Usuń
 3. żydzi będą mordowani zarówno przez Islam jak i przez do tej pory ciemiężonych przez Syjonizm mieszkańców Europy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze że są tacy ludzie jak wy którzy naświetlacie rzeczywisty obraz tego co nas otacza i co ma sie stać.Kiedyś trafiłem na strone ''Zbawienie'' ok 2 lub 3 lat temu,teraz częściej odwiedzam bloga Piotra praktycznie zaglądam codziennie.To czego sie tu dowiedziałem jeszcze kilka lat temu nie uwierzył bym teraz jestem pewien ze to prawda,kiedy mowie o tym mojej rodzinie to maja mnie za czubka śmieją sie że powinienem był startować na księdza a przecież to dobrzy ludzie.Tak niewiele czasu zostało.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry, skąd autor ma pewność, że nie będzie kogoś gorszego od watykanu? Nie wiemy czy Apokalipsa dotyczy czasów teraźniejszych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "skąd autor ma pewność, że nie będzie kogoś gorszego od watykanu? Nie wiemy czy Apokalipsa dotyczy czasów teraźniejszych."

   Na wszystkie te pytania odpowiedzi Pan znajdzie w moich tekstach z ostatnich miesięcy.

   Usuń
  2. kto to jest chrześcijanin? Ten kto uznaje i nasladuje Chrystusa. Zydzi byli przeciwko Chrystusowi i w końcu go zamordowali i do dnia dzisiejszego nie uznaja naszego Pana a przecież powiedział " Ten kto nie jest ze mna jest przeciwko mnie "
   Ponadto to nie Ty masz się zdziwić tylko ludzie za których powstanie Osmy król i tak właśnie było gdy izrael odzyskał niepodległość. Było to wielkie zaskoczenie.
   Nie możesz jednoznacznie powiedzieć, że bestia to Islam tak samo jak ja nie mogę powiedzieć, że na 100% to Izrael, ponieważ czyniłbys z siebie nieomylonego proroka a takich już było bardzo wielu.

   Usuń
  3. "Nie możesz jednoznacznie powiedzieć, że bestia to Islam tak samo jak ja nie mogę powiedzieć, że na 100% to Izrael, ponieważ czyniłbys z siebie nieomylonego proroka a takich już było bardzo wielu"

   To nie tak. Prorokiem był Jan wraz z jego Objawieniem. Ja, Ty jesteśmy tylko ludźmi interpretującymi, a to nie jest żadne proroctwo. Jeśli będę interpretował przepowiednie Nostradamusa to czy będę wróżbitą?

   Wracając do tematu. Biblia daje nam wyraźne wskazówki co do elementów Apokalipsy. Kwestia ich prawidłowego rozszyfrowania. Żeby to wykonać rzetelnie, należy znać zarówno dobrze Biblię jak i historie przynajmniej w stopniu dostatecznym żeby wiedzieć gdzie szukać.

   Królowie reprezentujący bestię, byli wrogami chrześcijaństwa i władcami imperiów. Imperium Osmańskie było potężnym imperium niemal przez 1000lat. Nawet USA nie było imperium, gdyż można jedynie je nazwać mocarstwem. Wyliczając wszystkie imperia wychodzi na to, że Imperium Osmańskie będzie 8 królem z siedmiu. Była a nie ma jej.

   Przepraszam, ale więcej nie mogę dyskutować z braku czasu. Jestem w trakcie przygotowywania nowego tekstu, który dziś się ukaże i kilku innych, których mam szkic w głowie.

   Zapraszam do dyskusji przeciwników i zwolenników mojej tezy Islamu jako bestii..

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. No czas pokaże . pożyjemy, zobaczymy :)
   Jest jeszcze jedna kwestia. Dwoch świadków Boga będzie prorokować w Jerozolimie i bestia ma Ich zabić.
   Czy zakładasz, że Turcja zniszczy Izrael i przejmie rządy w Jerozolimie ?

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.