wtorek, 24 grudnia 2013

Kometa ISON - Znak Syna Człowieczego ukaże się już niedługo? Porwanie!Dwa filmiki z naszej stajni tłumaczeń forum-chrzescijan.pl

Znaleziony przez - Piotr Z
Tłumaczenie - Anna
Osadzenie napisów - Maryd

Kolejny film to:

Panika w związku z kometą Ison! Przewidywania Lizbońskie 

 

  Tłumaczenie i wyszukanie filmu: Ewa

Osadzenie napisów - Maryd

9 komentarzy:

 1. https://www.youtube.com/watch?v=Mz8b82Q0eps

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy słyszał ktoś z was o Dr.Azzacovie i o tych odwiertach na syberi i to co rzekomo tam odkryli,to było w 1989r. ale dopiero dzisiaj na to wpadłem gdy śledziłem artykuły o dziwnych dzwiękach,co o tym myślicie jeśli znacie temat?.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nic-nie-zostalo-po-komecie-ison-zaskakujacy-brak-jakichkolwiek-pozostalosci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo możliwe, że tak właśnie jest, ale również jest realne, że wszystkie przypadki zaobserwowania związku kometą są tuszowane.
   Osobiście nie przesądzam w żadną ze stron. Poczekamy zobaczymy. Nie ufam mediom, które nie są kierowane przez lud Boży. Kto wie, czy to nie jest celowa dezinformacja aby jak najwięcej ludzi wyginęło ręką Boga...
   Biorę jednak także pod uwagę brak jakichkolwiek wydarzeń co nie spowoduje wcale, że pozbawię się oliwy w lampie jak 5 panien nie roztropnych.

   Usuń
 4. Mam wrażenie przez ostatnie wydarzenia z kilku lat ,dotyczących głównie wydarzeń końca(2012r, ison itp.) że służy to jedynie osłabieniu wiary i przyzwyczajenie nas do niespełniających się przepowiedni.Kiedy przyjdzie coś prawdziwego wtedy nikt już nie uwierzy..."Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony."
  (Mt 24,11-13) obym się mylił .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem czy się mylisz, ale jest to bardzo mądre spostrzeżenie. Jeśli się nic nie wydarzy to wszystkie kanały filmowe idą w odstawkę. Niestety w tej sytuacji pokrzywdzona będzie PRAWDA. Czy aby na pewno na zawsze? nie, jeśli nie ison, który w zasadzie można dopasować pod niektóre cytaty z Biblii gdyby po pierwsze:

   -było go widać bez pomocy teleskopów
   -gdyby nastąpił grad meteorów,

   ...to będziemy świadkami innych wydarzeń jak zniszczony Babilon, ohyda spustoszenia...itd

   Usuń
 5. Za szybko przecież oni dopiero jaskinie zbudowali, a kiedy maja się schować w górach?? Muszą mieć jakaś globalną ściemę. A btw miałem 2 fajne sny, jeden z nich był o ufo porwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. No to się Znak Syna rozpadł w drobny mak...
  Pamiętacie co było z kometą Elenina? - identyko: wielka panika, nie wiara w oficjalne informacje, katastroficzne wizje a gdy kometa się rozsypała jeszcze parę miesięcy straszono odłamkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie do końca. wobec wielu informacji sprawa nie jest przesądzona. Opinie ostateczną pozostawiam Wam. Każdy niech myśli jak rozum mu podpowiada.

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.