środa, 4 grudnia 2013

Para gejów kupiła chłopca by go gwałcić!

"
Para australijskich gejów zapłaciła 8 tys. dolarów za chłopczyka z Rosji, którego adoptowali i gwałcili przez 8 lat. Oddawali go w celach zaspokojenia seksualnego także innym homoseksualistom.
Capital_Gay_Pride_parade_in_Albany_New_York_2009Dziecko przez 8 lat było molestowane i brutalnie gwałcone przez „związek partnerski” gejów – Marka Newtona (42 l.) i Petera Troung’a (36 l.). Urodziła je matka-surogatka z Rosji. Przez 8 lat jego życia zboczeńcy udawali dobrych opiekunów, pokazując wszystkim jak czule opiekują się synkiem.
Dziecko miało około dwóch tygodni, gdy zostało pierwszy raz zgwałcone przez zboczonego Newtona, który nagrał zdarzenie swoją kamerą wideo. Dziecko było też regularnie gwałcone przez innych gejów – jak ustaliła policja, w grę wchodzi przynajmniej 8 mężczyzn. Mężczyźni mówili dziecku, że to najzupełniej normalne.Wiele z gwałtów było rejestrowanych kamerą, a następnie przesyłanych między pedofilami-homoseksualistami z międzynarodowej szajki „Kochankowie chłopców”. Te właśnie związki doprowadziły do wykrycia zbrodni jakich dopuszczali się na chłopców – kiedy homoseksualiści wraz z dzieckiem przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, policja natrafiła na film z chłopczykiem, co doprowadziło do aresztowania „tatusiów”.
Chłopiec jest pod opieką amerykańskiej rodziny zastępczej.
Ku przestrodze wszystkim zwolennikom „związków partnerskich”, homoślubów i adopcji dzieci przez homoseksualistów…"

 źródło: http://popieranie.pl/03122013,para-gejow-kupila-chlopca-by-go-gwalcic.html--------------------------------------

To, że społeczeństwo nie potrafi rozróżnić dobra od zła jestem w stanie obecnie zrozumieć.
Zastanawiam się tylko jak długo Jezus Chrystus każe nam czekać na swój powrót. W tym świecie podłości jak z przykładu powyżej po prostu strach jest żyć....Zwłaszcza jak ktoś ma  dzieci. Strachem już nie jest brak pracy, ale to, co Ci zboczeńcy rządowi mogą wprowadzić by zniszczyć rodzinę, poniżyć rodziców, dzieci osierocić duchowo pozbawiając korzeni i okaleczyć.

1 komentarz:

  1. Adopcja rosyjskich dzieci przez kraje które zalegalizowały związki homoseksualne będzie w Rosji zakazana prawem jak oznajmił W. Putin.
    http://fakty.interia.pl/swiat/news-adopcja-dzieci-z-rosji-przez-homoseksualistow-putin-zapowiad,nId,961261

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.