poniedziałek, 18 listopada 2013

Iluminati i Watykan chą wykorzystać kataklizmy to tuszowania colapsu

W ostatnich dniach i tygodniach  wydarzyła się seria katastrof o czym piszemy tutaj:

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/znaki-czasow-konca/363-seria-znakow

Nadchodzi jeszcze ISON a wraz z nim prawdopodobnie spadający na Ziemię gruz kosmiczny.
W zanadrzu pewnie jeszcze coś mają.\Wg mojej oceny dlatego wstrzymywali się z krachem gospodarczym w październiku wstrzymując tylko na kilka dni wypłaty budżetówce w USA, aby wykorzystać serię katastrof począwszy od tajfunu na Filipinach a skończywszy  na planowanym zalaniu części Stanów Zjednoczonych.
Wtedy wszystkie rządy zarówno USA jak i Europy wmówią ludziom iż kryzys powstał nie w wyniku notorycznego zadłużania w prywatnym Banku Światowym, ale z powodu kataklizmów.

Jest jeszcze druga strona tego medalu. Wiele osób łącznie ze mną jest przekonanych o już rozpoczynającej się apokalipsie. Tylko czekać aż media będa o tym trąbić jak się to wszystko naprawdę zacznie. Jestem przekonany że nieszczęścia  w Fukushimie i Filipinach były spowodowane interwencją HAARP lub wybuchami podowodnymi oraz planowane zalanie USA będzie sterowane również.
Jak już większość nie będzie miała cienia wątpliwości że mamy apokalipsę, wskaże się winnego. Będzie nim oczywiście wg mediów szatana - Bóg. Usmażą "dwie pieczenie" przy jednym ogniu.....

3 komentarze:

  1. http://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/980474,Kometa-stulecia-juz-widoczna-golym-okiem

    Ludziom wmawiają, że będzie pięknie i nie mówi się, że kosmiczny gruz nam spadnie na łeb i faktycznie zwiastuje to rozpętaniu apokalipsy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tego co wiem słowo "apokalipsa" znaczy :objawienie" To znaczy że mówicie o apokalipsie jako ciągu nieszczęślliwych zdarzeń, niektórych sztucznie prowokowanych? Bo to słowo media zniekształciły, jakby zmieniły jego znaczenie. Może celowo aby nie zwracali ludzie swojej uwagi na to co zostało objawione a kojarzyli to z nieszczęściami. "Baczcie abyście sobą nie trwożyli a gdy się to pocznie dziać, podnoście głowy wasze, gdyż przybliża się wasze odkupienie"

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.