sobota, 30 listopada 2013

"Państwo żydowskie musi być zniszczone" - Ayatollah Iranu

""Irański duchowny wpływowy ostrzegł prezydent Obama nie należą do Izraela w jakichkolwiek negocjacjach nuklearnych, ponieważ państwo żydowskie musi zostać zniszczone."

Ostrzega Ayatlolah"Ayatollah: 'Wipe Israel off face of Earth'
Wymazać Izrael z powierzchni Ziemi


Z translatora:

"Irański duchowny wpływowy ostrzegł prezydent Obama nie należą do Izraela w jakichkolwiek negocjacjach nuklearnych, ponieważ państwo żydowskie musi zostać zniszczone.

"Co to jest widoczne jest, że Obama zgodził się m.in. fałszywy syjonistyczny reżim (Izrael) w przyszłych negocjacjach," powiedział ajatollah Mohammad Chatami, członek irańskiego Zgromadzenia Ekspertów.

"Jednak my wierzymy [Izrael] należy zetrzeć z powierzchni ziemi, a my nie uznają [jego istnienia]." Chatami powiedział według IRNA, oficjalnej agencji prasowej Islamskiej Republiki.

Zespół Ekspertów jest odpowiedzialny za wyznaczanie reżimu najwyższego przywódcy.

Po sześć miesięcy umowa tymczasowa osiągnięto w ostatni weekend, Obama zwrócił się w rozmowie telefonicznej z Benjaminem Netanjahu, że premier Izraela "odpocząć" w jego wokalnej wypowiedzenia umowy. W zamian, dwa, że ​​Izrael zgodził się wysłać delegację, na czele z doradcą bezpieczeństwa narodowego Izraela Yossi Cohen, do Waszyngtonu, aby omówić strategię na stałe umowy.

Irański minister spraw zagranicznych Mohammad Javad Zarif powiedział w piątek, że wszystkie dalsze dyskusje będą musieli opuścić Izrael, IRNA zgłaszane, ponieważ Iran nie będzie uczestniczyć w spotkaniu z państwem, które ma swoją siedzibę w Jerozolimie.

"Uważamy, że reżim syjonistyczny jako największego zagrożenia dla regionu i świata," Zarif powiedział.

Chatami powiedział Ameryka nie można ufać i że to oczywiste, że chce złamać swoje obietnice na spotkaniu w Genewie.

"Już, gdy atrament umowy genewskiej nie jest jeszcze sucha, kłamstwo jest widoczne na stronach internetowych, że Iran nie ma (uranu) prawa wzbogacania," powiedział.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Iranu zdecydowanie sprzeciwił się komunikatu prasowego Białego Domu w sprawie warunków umowy genewskiej miniony weekend.

"To, co zostało wydane przez stronie internetowej Białego Domu w arkuszu faktów jest jednostronna interpretacja uzgodnionego tekstu w Genewie, a niektóre z wyjaśnień i słów w arkuszu sprzeczne tekst wspólnego planu działania ( Tytuł Iran-5 +1 światowego mocarstwa transakcji), a fakt ten arkusz niestety zostały przetłumaczone i wydane w imieniu umowy genewskiej przez niektóre media, co nie jest prawdą, "rzeczniczka MSZ powiedział we wtorek Marziyeh Afkham.

Wkrótce po osiągnięciu porozumienia Genewa ubiegłą niedzielę, Republiki Islamskiej najwyższy przywódca ogłosił zwycięstwo.

"Dziękuję Bogu ... nowy rząd ... był w stanie uzasadnić programu nuklearnego irańskiego narodu na arenie międzynarodowej", ajatollah Ali Chamenei powiedział, "i podjąć wstępne kroki w taki sposób, że prawa jądrowych oraz prawa wzbogacania irańskiego narodu są uznawane przez światowe mocarstwa, gdzie wcześniej próbowali je negować. (Umowa) otworzy drogę do przyszłych wielkich kroków w postępu technicznego i gospodarczego. "

Wczesne niedziela, Iran i 5 +1 mocarstwa - pięciu stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ oraz Niemcy - osiągnęła porozumienie w Genewie nad jej nielegalnego programu nuklearnego.

Zgodnie z umową, Iran, w zamian za miliardy dolarów kar ulgą, zachowa wiele ze swojej infrastruktury jądrowej, jest ograniczona do wzbogacania uranu na poziomie 5 procent w ciągu sześciu miesięcy, przekształcenia jej wysoko wzbogaconego uranu o 20 procent do nieszkodliwego tlenku i umożliwi bardziej inwazyjne kontrole elektrowni atomowych przez Międzynarodową Agencję Energii Atomowej, który zostanie ograniczony tylko do uzgodnionych na wyposażeniu.

We wtorek prezydent Iranu Hassan Rouhani ogłosił, że proces wzbogacania uranu Republiki Islamskiej "nigdy nie będzie świadkiem zatrzymania wzbogacania w Iranie i wzbogacenie jest nasza czerwona linia".

"Najważniejszym faktem jest to, że nie będzie żadnych nowych sankcji. Oznacza to, że reżim sankcji został uszkodzony, "Rouhani powiedział.


Chamenei, jak negocjacje wznowione w zeszłym tygodniu, powiedział tysiące Basji sił milicji, że strategia Iranu był "ruch artystyczny i stosowanie różnych taktyk (będzie używany) dla osiągnięcia różnych celów i ideałów" reżimu islamskiego. Taktyka zyskać na ponad dekady pozwoliły Iran znacznie zwiększyć swoją zdolność nuklearną do punktu może stać się bronią jądrową w ciągu kilku tygodni.

Chamenei nazywa Izrael "wściekły pies", "nieczysty", "nielegalny" i "łajdak".

"Reżim syjonistyczny jest przeznaczone do zniszczenia, bo to nieszczęśliwy reżim nałożono (na Bliskim Wschodzie), w oparciu o życie, a nie narzucone zjawisko może trwać," powiedział sił Basij.

Basij dowódcy w zamian wydał oświadczenie Środa: "wieczne przymierze z najwyższego przywódcy będą nadal do pełnej eliminacji aroganckich mocarstw (America) i zniszczenia reżimu syjonistycznego. Prosimy w ten sam sposób, który miał muzułmanów poprzez odnowioną sojuszu z Proroka (Muhammada) Bogu wejść Masjid al-Haram (Wielki Meczet w Mekce po podboju Mekki przez Mahometa), ten odnowiony sojusz (z najwyższego przywódcy) przygotowuje dostojny i zwycięski wierzących do meczetu Al-Aksa (trzecie najświętsze miejsce islamu w Jerozolimie). "

Reza Kahlili to pseudonim byłego agent CIA w irańskiej Gwardii Rewolucyjnej, autora nagrodzonej książki "Czas zdradzić" (Simon & Schuster, 2010). Jest członkiem grupy zadaniowej ds. Narodowej i Bezpieczeństwa Wewnętrznego i doradczego Fundacji na rzecz Demokracji w Iranie (BIZ).


Read more at www.wnd.com/2013/11/ayatollah-warns-obam...#p7AegqfuKtvfM7TO.99"

Wychodzi na to, iż szatan nieźle sobie to wszystko poustawiał. Świat nienawidzi Żydów i poprze bynajmniej duchowo muzułmanów. Jeśli antychryst wyłoni się z grupy państw opozycyjnych do Izraela, czyli muzułmańskich, powiedzmy z Kazachstanu lub Turcji, to w tej sytuacji cały świat go poprze. Każdy widzi zło w lichwie i Żydach. Istnie szatańska gra.Moja wypowiedź z forum:
 http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/iii-wojna-swiatowa-3/502-panstwo-zydowskie-musi-byc-zniszczone-ayatolla


Jak obecnie widzi świat współpracę IzraeHella z USA i UE.

Zdjęcie pt. Prawdziwa twarz terroryzmu. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.