wtorek, 19 listopada 2013

O guru religijnych

Znalezione w internecie, na fejsie:


"
Słyszałem historię opowiadaną przez Pastora Zielonoświątkowego, który ochrzcił dwóch mężczyzn a za kilka dni spotkał ich gdy grzebali przy swoim samochodzie, przygotowując go do sprzedaży - cofali licznik przebiegu kilometrów tak by oszukać klienta na samochód.... Niedawno spotkałem Pastora Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan, który mi powiedział, że jeden z jego liderów został aresztowany za pobicie i kradzież... Obu tych Pastorów, łączyło jedno - byli zdziwieni, że coś takiego mogło mieć miejsce. A mnie to wcale nie zdziwiło, bo ci Pastorzy nauczają w swoich Kościołach, że Prawo Boże zostało anulowane.... i w związku z tym nie nauczają Prawa i nawet go nie znają… CO SIEJESZ TO I ŻĄĆ BĘDZIESZ ! To dotyczy również Pastorów, chyba że i to Prawo też zostało anulowane…"
 
  Zapewne Ci pastorowie, znają świetnie Biblię, są autorytetami dla zborów. 
 "„Wtedy Jezus rzekł do nich znowu: Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie, i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie. Złodziej przychodzi tylko po to, by kraść, zarzynać i wytracać. Ja przyszedłem, aby miały życie i obfitowały. Ja jestem dobry pasterz. Dobry pasterz życie swoje kładzie za owce.” (J 10:7-11)"
 
Nie słuchajcie ślepo pastorów czy guru religijnych. Czytajcie Biblię. Tylko Jezus Chrystus jest zbawieniem!!!

1 komentarz:

  1. Artykuł krótki i rzeczowy. Właśnie przeczytałam (przejrzałam ) stronę lorda Stevena Christa, to dopiero czubek a ilu ma zwolenników ? Popatrzcie sami www.missteribabylonestar.com . A tu najnowszy jego film http://www.youtube.com/watch?v=WYK6rBq9RJU sporo znajomych zdjęć można tu zobaczyć. Pozdrawiam myślących.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.