sobota, 23 listopada 2013

Odnalazłem ważny cytat zapowiadający Jezusa - znak Jonasza - pokuta albo śmierć

Dzięki pewnemu filmikowi, który umieściłem na forum chrzescijan przybył i jeszcze jeden znak dołączający do apokalipsy i czasów końca:

" I przyszedłszy, zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. (26) Wówczas idzie i zabiera z sobą siedem innych duchów, gorszych niż on, i wchodzą, i mieszkają tam. I bywa końcowy stan człowieka tego gorszy niż pierwotny. (27) A gdy On to mówił, pewna niewiasta z tłumu, podniósłszy swój głos, rzekła do niego: Błogosławione łono, które cię nosiło, i piersi, które ssałeś. (28) On zaś rzekł: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają Słowa Bożego i strzegą go. (29) A gdy się tłumy zbierały, zaczął mówić: Pokolenie to jest pokoleniem złym; znaku szuka, ale inny znak nie będzie mu dany, jak tylko znak Jonasza. (30) Jak bowiem Jonasz stał się znakiem dla Niniwczyków, tak będzie i Syn Człowieczy dla tego pokolenia. (31) Królowa z południa stanie na sądzie wraz z tym pokoleniem i spowoduje ich potępienie, gdyż przybyła z krańców ziemi, aby słuchać mądrości Salomona, a oto tutaj więcej niż Salomon. (32) Mężowie z Niniwy staną na sądzie wraz z tym pokoleniem i spowodują jego potępienie, gdyż na skutek zwiastowania Jonasza pokutowali, a oto tutaj więcej niż Jonasz. (33) Nikt nie zapala świecy i nie stawia jej w ukryciu ani pod korcem, ale na świeczniku, ażeby ci, którzy wchodzą, widzieli światło. (34) Świecą ciała jest oko twoje. Jeśli oko twoje jest zdrowe, i całe ciało twoje jest jasne. A jeśli jest chore, i ciało twoje jest ciemne. (35) Bacz więc, by światło, które jest w tobie, nie było ciemnością. (36) Jeśli więc całe ciało twoje jest jasne i nie ma w nim cząstki ciemnej, będzie całe jasne, jak gdyby świeca oświeciła cię swym blaskiem. ("


Film ze świeżej, dzisiejszej  produkcji forum-chrzescijan.pl :


Tłumaczenie: Ewa
Napisy: Maryd

Ten i wiele innych filmów na kanale Maryda: https://www.youtube.com/channel/UCZOhFoUecvwr5vGmzT4rbSw?feature=watch


6 komentarzy:

 1. Jeśli nic się nie stanie 28/29 listopada będzie można śmiało nazwać to błędną interpretacją lub nawet..fałszywym proroctwem. Czyż nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zawsze jest taka możliwość, my jestesmy ludźmi i badamy, czuwamy. Parafrazując Ewanglię Mateusza, drzewo oliwne już rozkwita i widać gołym okiem, że żniwa się zbliżają, ale nigdy nie możemy być pewni czy to jest to na 100%. Proroctwem fałszywym bym tego nie nazwał, co najwyżej błędną interpretacją, chociaż jak śledzisz forum to widzisz jak wiele "przypadków" sie zdarza osobno...

   Usuń
  2. raczej tak, dlaczego "raczej", ponieważ:

   "W okresie od listopada 2013 do stycznia 2014 roku kometa C/2012 S1 (ISON) ma szanse stać się najjaśniejszą kometą od dziesięcioleci a jej rozświetlony warkocz będzie miał długość 64 000 km."

   Mamy czas do stycznia.

   Tak więc tego dnia dni musi się nic wydarzyć tj 28.11
   Jeśli miałbym obstawiać to coś się jednak wydarzy, ale to tylko moje spekulacje, a tego chyba nikt nie jest pewien poza Bogiem.

   ISON od momentu uzyskania o niej wielu informacji ,a także w świetle ostatnich kataklizmów:

   http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/znaki-czasow-konca/363-seria-znakow

   stała się dla mnie czymś niezwykle istotnym.

   Poza tym myślę, że zarówno czas względnej wolności się kończy, jak i czas rządów szatana.
   Może się i mylę, ale wg mnie w ciągu kilku lat wyjaśni się odwieczna walka dobra ze złem.

   Co jeszcze mogę dodać, to że interpretacje i proroctwa bądź co bądź oparte na Biblii, które tu umieszczam są bliższe prawdy aniżeli K. Jackowskiego wróżenie.

   Jak będzie nie wiem....
   Jednego jestem całkowicie pewien: colapsu gospodarczego.

   Usuń
 2. Nie koniecznie tego dnia. To może być początek jakichś zmian. Jakby koniec odliczania i początek poważnych wydarzeń. Równie dobrze może się coś wydarzyć w grudniu , 25 kometa bedzie najbliżej Ziemi, jeśli leci z nią jakiś gruz kosmiczny, wiadomo czego możemy się spodziewać mniej więcej na początku 2014 r. Poza tym już w kwietniu jest pierwszy krwawy ksieżyc. Jak dla mnie dość zbiegów okoliczności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo Ewa dosadniej to ujęła

   Usuń
  2. jeszcze a propos odliczania. Pojawia się ono ostatnio wiele razy:

   1. W kampanii Samsunga
   2. W filmie o Astanie na kanale YT christianityPL
   3. W proroctwie o Jonaszu. z Łukasza


   Prawdopodobnie 28.11 jest także "zamknięciem przyjmowania podań o przyjęcie do Królestwa Niebieskiego dla porwanych".
   Porwanie może być w marcu, ale termin składania podań jest do 28go.
   Tak to widzę. Ostatnie kataklizmy i zapowiadający się colaps 30.09.2013 w USA były ostrzeżeniem.
   Nadal masz twarde serce i chcesz się kłócić? nadal chcesz kłamać oszukiwać? Twoja sprawa. Dostaniesz jeszcze jeden wybór za ok 3,5 roku do 5lat

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.