poniedziałek, 2 grudnia 2013

Seweryn Aszeknazy - Żyd negujący .... ŻydówBardzo pouczający film. Po jego obejrzeniu uświadomiłem sobie, że dotychczas większość stron i ich adminów, prowadzących  uważających się za chrześcijan, nauczyło mnie nienawiści do Żydów.
Czy Jezus by tak chciał?

Poniżej niektóre wypowiedzi p. Seweryna Aszkenazy:

"Ludzie, którzy doszli w Polsce do władzy żydowskiej, kultury są kompletnie nie przygotowani."

W bardzo spokojny i delikatny sposób zanegował władze polskie i system.


"ludzie się śmieją z tego co oni robią, że to zrobili jest złe (o władzy)"

Miecugow udaje Greka nie obrażając Greków , kiedy mówi że kultura żydowska to teatr:"kultura żydowska to jest literatura, poezja, malarstwo, inteligencja a nie jakaś cepelia wymysona od czasu do czasu, w największej części ta sama"
Seweryn w zaowualowany sposób pokazuje, to co się od dawna mówi: obecni Żydzi robią interes na kulturze Żydowskiej.Pamiętam około 3 lat temu oglądałem filmik, na którym pewien Żyd pokazywał jak obłudnie dokonano przejęcia synagogi żydowskiej pod pretekstem zwrotu mienia kultury żydowskiej. Pokazywał buldożery burzące synagogę a w jej miejsce miał powstać hotel. Rzecz się działa w Warszawie.
Od dawna mówię, że Żydzi są okłamywani przez Żydów
Dlaczego się tak dzieje? ponieważ to są Żydzi, którzy Żydami nie są.
Najlepszy materiał historyczny wyjaśnia to dosadnie:

http://gazetawarszawska.com/2012/09/09/od-kaina-do-chazarii/ 


"nie można wykańczać żydostwa dla swoich celów"

to robią właśnie Chazarowie, przy poparciu  Żydów....

"ja znam Żydów, to nie są Żydzi"
Żydzi są tak samo oszukiwani jak katolicy.


Ktoś mi podesłał po napisaniu tego tekstu taki trop:


Badam sprawę ponieważ Judaizm postępowy jest dość ciekawą informacją


Czym jest Judaizm postępowy 

Judaizm postępowy (reformowany) – nurt judaizmu, który powstał w XIX wieku w Niemczech. Zapoczątkowała go reforma liturgiczna Izraela Jacobsona w 1810 r., który wprowadził hymny w języku niemieckim, muzykę organową, krótsze modlitwy. Synagogi reformowane są określane jako "Tempel" (świątynia). Różni się on od tradycyjnego judaizmu rabinicznego przede wszystkim uznawaniem prawa żydowskiego za historyczne i podlegające reformom, pełnym równouprawnieniem kobiet w liturgii, wprowadzeniem dowolności przestrzegania restrykcyjnych przepisów koszerności i obchodzenia szabatu, ułatwiając funkcjonowanie Żydów w nowoczesnych społeczeństwach. Nurt ten nie wymaga także wiary w Boga, a jedynie chęci podtrzymywania tradycji żydowskiej. Nurt ten porzucił "nadzieję mesjanistyczną", uznając Żydów za grupę wyznaniową, a nie odrębny lud. Stąd jego zwolennicy określali się chętnie jako Niemcy (Francuzi, Amerykanie, Polacy) wyznania mojżeszowego. Od czasu Holocaustu judaizm reformowany akceptuje jednak państwo Izrael i syjonizm. Istnieją jego różne, często skłócone ze sobą odmiany, które różnią się stopniem dowolności w interpretacji starych zasad obyczajowych. Żydzi reformowani przeprowadzają mniej uciążliwą procedurę konwersji (przejścia na judaizm), ale konwertyci nie są uznawani przez pozostałe odłamy judaizmu. Judaizm reformowany jest najliczniejszy w USA, gdzie większość Żydów jest związana z tym nurtem, w Izraelu natomiast – bardzo nieliczny i dopiero niedawno uzyskał pewną formę akceptacji państwowej. Akceptuje się także homoseksualistów, także jako rabinów, oraz rabinki.  


"Istnieją jego różne, często skłócone ze sobą odmiany, które różnią się stopniem dowolności w interpretacji starych zasad obyczajowych"
Pytanie do którego kręgu należy p. Seweryn? Tak czy owak jest podejrzaną w tej sytuacji osobą, co nie zmienia faktu, iż Żydzi z dołu sa po prostu tak samo oszukiwani jak katolicy a wszystkich celem jest to samo: NEWA AGE.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.