wtorek, 30 kwietnia 2013

Cejrowski demaskuje Korwina Mikke

W wywiadzie poniżej pokazuje m.in.,  to co pisałem kiedyś tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/korwin-mikke-inaczej.html

"Należy wiedzieć, że Korwin  ma wspólne zdanie i z Palikotem. Dotyczy to narkotyków, alkoholu etc.
 Korwin uważa, że jeśli ktoś chce ćpać to niech ćpa. Owszem jest to podstawa wolności którą dał nam Bóg, ale czy powinna być regulowana lub deregulowana przez państwo? Pułapka tkwi w tym, że Korwin przez propagowanie wolności ćpania zachęca ludzi. Jeśli jest takim obrońcom wolności, to dlaczego nie broni naprawdę pokrzywdzonych? nie słyszałem, żeby stanął w obronie choćby jednego człowieka pokrzywdzonego przez Urząd Skarbowy. O wolności w pijaństwie i narkotykach mówi wiele. O pewnych sprawach po prostu się nie mówi bo to jest indywidualna sprawa. Taką sferą jest m.in sex i alkohol.
Proszę Państwa, tak działali komuniści, opijali naród."

Wywiad z Cejrowskim, o Korwinie ok 8:24:


O piękonosłowiu wspomnianym przez Cejrowskiego w kontekście masona Mikke pisałem tu:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/04/teorie-to-wymys-szatana-intelektualisci.html


5 komentarzy:

 1. Moim zdaniem P. Cejrowski jest agentem oraz faszytą. Proszę zwrócić uwagę, jak on w swym programie/programach naśmiewa się z ludzi wywodzących się np. z Afryki. Podczas rzekomego opisu jakiegoś przedmiotu wykonanego dajmy na to murzyna (a tak jest w 99%) drwi sobie z człowieka, który w pocie czoła stworzył coś pożytecznego, ale prostego. Co więcej, mogę dodać że P. Cejrowski unika podatków, mieszkając, jeśli dobrze pamiętam w Ekwadorze. Nie chce płacić za usługi w Polsce. W dodatku z wszystkiego szydzi.

  Można do tego dodać jego fascynację szamanizmem, czy tam satanizmem, to samo. Oddawanie się magi postępiając jednocześnie buddyzm, hahaha. Cwaniaczek. :)

  Reasumując:

  Cejrowski jest hipokrytą Pismo mówi: "Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się że Cejrowski katol jest hipokrytą i sam pięknie mówi jak Korwin co nie zmienia faktu, iż Korwin jest agentem i antychrześcijaninem.

   Usuń
 2. http://jan.bodakowski.salon24.pl/255187,cejrowski-biografia

  OdpowiedzUsuń
 3. jeden i drugi chorują na popularność, ekstrawagancję i narcyzm

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ladnie, ze Cejrowski nasmiewa sie z ciemnoskorych afrykanczykow, ale ze nie placi podatkow, to akurat bardzo dobre posuniecie, bo w koncu cale to niewolnictwo, w jakim tkwimy, karmione jest naszymi podatkami. Gdyby wszyscy postepowali jak on, nie bylo by wojen, nie bylo by niewolnictwa. Dzieki takim polglowkom ktorzy nie potrafia tego rozpoznac i placenie podatkow postrzegaja jako swiety obowiazek kazdego czlowieka, drepczemy w tym diabelskim mlynie i nie potrafimy sie z niego wydostac./ Jesli Cejrowski chce mieszkac w Ekwadorze, to jego sprawa. Ziemia powinna byc wolna planeta, a nie podzielona na klatki. Patriotyzm to choroba zaprogramowana w mozgach polglowkow. Nalezy sie z niej wyrwac. Kazdy czlowiek powinien miec prawo zycia tam, gdzie ma na to ochote.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.