środa, 1 stycznia 2014

Rok 2014 stawiam horoskop - gwarancja spełnienia


Rok 2014 może być szczególny. Z wielu względów. Może rozpocząć się III wojna światowa. Może się pojawić w jej trakcie antychryst "ratujący" ludzkość. Mogą się także pojawić "kosmici".

To wszystko powyżej, jest tylko moim przypuszczeniem, założeniem o czym pisałem przez ostatnie dwa miesiące.

O tym co jest jednak w 100% realne i na pewno się spełni  mówi Jackowski:


Jackowski przepowiada nie w oparciu o swe zdolności jasnowidzenia, ale o tzw zdrowy rozsądek. Nie patrzcie na to, że jest to jasnowidz. Prawda nie ma wielu twarzy. Intencje Jackowskiego mogą być jedynie nie właściwe.
Trudno się z nim nie zgodzić kiedy czytam pod koniec roku 2013, że Urzędy Skarbowe dostały odgórny nakaz wzmożenia kontroli o 30%. Każda niemal kontrola kończy się mandatem lub karą, ponieważ prawo jest tak złożone, że jest prawie niemożliwym aby ktoś nie popełnił błędu. Najniższe mandaty wynoszą kilkaset złotych i bardzo rzadko są takie stosowane. Zazwyczaj jest to kilka tysięcy złotych. Jeśli mamy do czynienia z karą karno-skarbową kwoty są od kilku, kilkunastu tysięcy wzwyż.


Dziś zastanawiałem się czy aby celowo nie została wymyślona zabawa Sylwestrowa, ażeby pijani przez kilka dni zabawowicze nie zastanawiali się nad podwyżkami.
ONI stosują zasadę małych kroczków. Co roku nowe podwyżki, co roku nowe ustawy ograniczające wolność.

To jest prawdziwy horoskop na 2014 rok

Co zdrożeje w 2014?Gaz – nawet o 120 zł rocznie więcej
(Gaz drożeje o 1,5 proc. Osoby wykorzystujące gaz do gotowania zapłacą rocznie o ok. 11 zł więcej, używające go do podgrzewania wody – o prawie 45 zł. Osoby ogrzewające gazem domy – tu roczne rachunki wzrosną nawet o 120 zł)
Podatki lokalne – 1,4 proc. więcej
(Maksymalna stawka podatku od domu czy mieszkania wzrośnie z dzisiejszych 73 do 74 gr. Przy 50-metrowym mieszkaniu oznacza to opłaty wyższe o 6 zł rocznie. Wzrosną też maksymalne opłaty za posiadanie psa – z 119,93 zł do 121,01 zł.)
Składki ZUS – nawet 90 zł rocznie więcej
(W górę idą stawki ZUS dla przedsiębiorców. Do tej pory składka na ubezpieczenie emerytalno-rentowe 710,67 zł, składka zdrowotna – 261,73 zł. Razem to 972,40 zł. Od stycznia do ZUS trzeba będzie płacić 716,99 zł. Razem ze składką zdrowotną – niemal 980 zł miesięcznie.)

http://www.fronda.pl/a/nowy-rok-2014-zobacz-co-drozeje,33125.htmlPrawo zostało stworzone przez szatana. Kiedyś czytałem na forum prawniczym wypowiedź prawnika mniej więcej w tym tonie:
- obecnie mamy tak wielką ilość nakazów, przepisów, ustaw, że nie tylko zwykły Kowalski nie jest w stanie dostosować się do tego prawa, ale my jako prawnicy nie znamy wszystkich przepisów.

Niechaj ten filmik, dla wielu znajomy już, będzie potwierdzeniem tego stwierdzenia:
Jakie jest nasze chrześcijan zadanie? Bardzo duże. Ogromne. Edukować w tym zakresie znajomych urzędników, uświadamiać, ze karając swych braci i rodaków doprowadzają do rozszerzania się zła, do nędzy, do patologii. Wiele z ukaranych osób wpada w pijaństwo, złe decyzje jakimi są kredyty.
Jako chrześcijanie musimy uświadamiać albo urzędników, albo ich znajomych czy rodziny, ze pracują dla szatana. Wiem, ze dla wielu to może brzmieć nie racjonalnie, ale co mamy do stracenia?

Dziś zadałem pytanie znajomemu na skypie:

-jak myślisz, dlaczego założyłem bloga?

za chwilę odpowiadając rzekłem:

...-z wściekłości, ze złości. Czułem się bezradny wobec systemu. Jedyna partia w której miałem nadzieję zawiodła mnie i gdybym był w niej nadal czyniłaby to samo co widać po ich sabotażu i skrępowanych działaniach.
Dlaczego porzuciłem dwa lata temu partie Korwina Mikke? z niemocy właśnie.
 Niemoc i wiele problemów osobistych zaprowadziło mnie do Jezusa. W niczym juz nie widziałem nadzieii.
Widzisz nadzieję w PIS lub SLD czy PO? to dlaczego z roku na rok od 1989 roku jest coraz gorzej, a nie lepiej? Kto Cię wyzwoli? Kaczyński, Tusk? Miller? Palikot? Korwin Mikke? wierzysz w to, ze Ci ludzie chcą Twego dobra? już dawno by to zrobili.
Jeszcze pół roku temu wierzyłem po cichu, że partia narodowa może nas wyzwolić. Kiedy przeczytałem głosowanie Krzysztofa Bosaka w tej sprawie nie miałem już żadnych wątpliwości:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/lista-posow-ktorzy-gosowali-za.html

Żyjemy w jednym wielkim  celowo niesprawnym mechanizmie, z którego żyją ludzie karmiący nas nawinościami, obiecankami i to za nasze pieniądze.
Jeśli chcą abyśmy im uwierzyli, niech zrobią to co w Islandi:Nie tworzyłem tego blogu z powodu mojej religijności, wiary...Moja wiara wzrasta proporcjonalnie do upływu czasu, a ten owocuje poznaniem i prawdą.


ONI NAS ATAKUJĄ OD WIELU WIELU LAT. ZAATAKUJMY MY ICH - PRAWDĄ

TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI


Niedawno zrozumiałem, że i nasza nienawiść do urzędników jest zaplanowana. Celowo są stworzone dwie strony barykady: ludzie jako narzędzie szatana w realizacji jego celów i cała reszta utrzymująca ten aparat ucisku. Popularne są w związku z tym następujące pejoratywne określenia jak: biurwa, urzędas.
My chrześcijanie powinnniśmy nienawidzić zło, o czym mówi nam Biblia:

10. Wy, którzy miłujecie Pana, miejcie w nienawiści zło! On strzeże dusz świętych swoich, Z ręki bezbożnych wyrywa ich.
11. Światłość wschodzi sprawiedliwemu I radość tym, którzy są prawego serca.
12. Radujcie się sprawiedliwi w Panu I wysławiajcie święte imię jego!
BŁOGOSŁAWIONEGO CZASU W SPOŁECZNOŚCIACH"

Mamy nienawidzić zło, ale nie ludzi!! Kochaj bliźniego jak siebie samego. Będąc ojcem nie mogę nienawidzić dziecka,  bo źle zrobiło. Muszę mu wytłumaczyć na czym polega błąd.
Niedawno byłem w ośrodku pomocy rodzinie zawezwany z uwagi na odmowę szczepienia dziecka. Przed pójściem zastanawiałem się jaką taktykę przyjąć: czy zaatakować i powiedzieć w emocjach żeby się odstosunkowali ode mnie i mojego dziecka, czy wytłumaczyć im o co tu chodzi. Wybrałem drugi wariant. Przekazałem prawie 100 stron mojego uzasadnienia nie szczepienia, po czym powiedziałem tak: w uzasadnieniu zaatakowałem panie oraz sanepid, ale zrobiłem to celowo żeby wskazać na to co robicie, a teraz pozwólcie panie, że się trochę pomądrze. Uśmiechnęły się zgadzając się. Opowiedziałem im nie tylko o szczepionkach i ich negatywnych skutkach, ale o władzy i innych ważnych kwestiach. Trochę pożartowaliśmy nawet. Panie z Ośrodka Pomocy Rodzinie w wielu kwestiach okazały zdziwienie. Tak więc mogę powiedzieć, ze syn nie był zaszczepiony ale ja je zaszczepiłem prawdą te panie :-)

Informujmy urzedników i pracowników budżetówki by stanęli po stronie prawdy!!! Tam też są ludzie. Część z nich może okazać się ludźmi kiedyś podczas wykonywania swoich obowiązków.


To samo czynię z kolegą policjantem. Wskazuje na zło. Jeden ze znajomych widzi to zło, ale on myśli, że wystarczy jakas zmiana. Wierzy w coś niczym zaczarowany ołówek...
Ziarenko zasiewam.
Musimy siać, siać i jeszcze raz siać. Tak jak oni, stosować zasadę małych kroczków wobec znajomych, aż w końcu część przejrzy na oczy.
Myślisz, że jest to niemozliwe?
Zobacz tutaj:

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/protesty-na-swiecie-zachowanie-policji/413-placzaca-protestujaca-studentka-i-policjant#1281

http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/protesty-na-swiecie-zachowanie-policji/183-placzacy-policjant#1235

Informujmy znajomych o naiwności w wierze w polityków. TYLKO JEZUS -  jest jedyną drogą, drzwiami.

Pamiętajmy także o tym:

By zwyciężyło Zło, wystarczy bierność ludzi dobrych. Nie bądźmy letni!!!3 komentarze:

 1. Ja nie ufam Jackowskiemu, on tak zwanie "przepowiada" to co diabeł i demony chcą dokonać.
  Zobaczcie sobie ten materiał http://www.youtube.com/watch?v=G5AMAaW_q04
  Jesli on zachował się tak przy dziennikarzach to ja niechcę wiedzieć jak on się zachowuje na codzien gdy nie ma reporterskich kamer.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedno jest pewne, jest już o rok bliżej do powrotu naszego Zbawiciela, Jego powtórne przyjście jest zapowiedziane od dawna, jest pewne i nikt tego nie powstrzyma, więc pomimo przeciwności podnoszę głowę i czekam na tę chwilę, jak na wybawienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wierzę w przepowiednie i tym samym Jackowskiemu też. Przyjście zbawiciela nie jest zapowiedziane, ale było. "Terminy ważności" tamtych przepowiedni już minęły. Osobiście uważam, że dojdzie do kataklizmu poglądów, ludzi i państw.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.