sobota, 2 listopada 2013

Zamordowano dwóch członków narodowe j partii Grecji Złoty Świt

Satanistyczny  system nie pozwala na działalność partii nie będących pod kontrolą systemu: 


"
Dwóch członków greckiego ugrupowania nacjonalistycznego „Złoty Świt” zostało zamordowanych przed biurem tej partii w Atenach. Trzeci działacz walczy o życie w szpitalu.
Mordercy podjechali pod biuro na motocyklach marki Honda. Jeden z nich zsiadł z pojazdu i przy pomocy pistoletu maszynowego (prawdopodobnie marki Uzi) zamordował dwóch członków Złotego Świtu, a trzeciego ciężko zranił. Z zapisu monitoringu wynika, że zamachowcy strzelali, dopóki nie opróżnił im się magazynek.
Logo Złotego Świtu
Logo Złotego Świtu


Według informacji „The Guardian”, ofiary mają 20 i 23 lata.  Członek Złotego Świtu, który przeżył atak ma mieć 29 lat. Grecki minister zdrowia twierdzi, że jest on w stanie krytycznym.
Atak terrorystyczny został potępiony przez całą grecką scenę polityczną. Lider centroprawicowej partii Niepodległa Grecja Panos Kammenos stwierdził, że źródłem zamachu „bez wątpienia są centra zagraniczne, które chcą destabilizacji naszego kraju oraz wywołania wojny domowej”. Z kolei grecki minister porządku publicznego przesłał kondolencje rodzinie i zapowiedział surowe ukaranie sprawców.


http://popieranie.pl/02112013,zamordowano-dwoch-czlonkow-zlotego-switu.html

1 komentarz:

  1. Ciekawe logo czerwony i czarny kolor. Można z tego łatwo zrobić flagę III Rzeszy. Nic dziwnego, że to partia nacjonalistyczna.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.