poniedziałek, 4 listopada 2013

1 na 3 Amerykanów uważa, że konflikt w Syrii jest znakiem czasów końcaz translatora:
"
Nowe badanie przez Research Lifeway stwierdził, że jedna trzecia Amerykanów ankietowanych uważa, że​​syryjski konflikt jestznakiem biblijnych " Koniec czasów" wydarzeń, choć tylko jedna piąta wierzą, że świat skończy się w ich życiu .
Badanie wykazało również , że jedna czwarta ankietowanych uważa,US zbrojna może doprowadzić do bitwy Armagedonu . Jednak niektórzy uważają, że takiatak jest już obecnie dzięki Pytanie do USA -Rosja, umowy o zakazie broni chemicznej .
Operacja wojskowa nie jest wyraźnie wykluczone, tylko jeszcze , a niektóre w Waszyngtonie dzwoniąUmowa broni chemicznej " bezsensowne ".
Wyniki ankiety zaskoczony Ed Stetzer , prezes opartej Nashville , Badań Lifeway wojskowe USA , ponieważ poprzednie działania nie doprowadziły do ​​takich wniosków.
" My nie mówimy o Armagedonie podczas nalotów w Bośni ," Stetzer powiedział .
Syria może prowadzić do różnych wniosków , jednak , ponieważ graniczy z Izraelem i Syria są konkretnie wymienione w Biblii.
Christianity Today zauważa, że​​widok jest powiązany z typem biblijnej interpretacji znanego jako " dispensationalism " spopularyzowane ostatnio przez serii Left Behind książki.
Niektórzy chrześcijanie są stanowczo sprzeciwia się takiej interpretacji .
Dr Kim Riddlebarger , na przykład, napisał, że tak zwani " eksperci proroctwa " są winni " zakłócać [ing ]zwykły nauczania Słowa Bożego . "
Oczywiście, wielu amerykańskich chrześcijan nie zgadzam . Rzeczywiście,historia i czas od końca sierpnia podkreślił tę opinię wraz z niedawnym artykule USA Today .
Sondaż pojawił się kilka innych ciekawych wyników , w tym fakt , że kobiety są bardziej narażone niż mężczyźni , aby zobaczyć powiązanie Biblii i aktualne wydarzenia w Syrii.
Południowcy i członkowie gospodarstw domowych , które sprawiają mniej niż 25000 dolarów rocznie, jest bardziej prawdopodobne , aby narysować połączenia , według sondażu .
Inne ankiety odkryli silną tendencję wśród chrześcijan , aby sądzić , że obecnie żyjemy w czasach biblijnych końcowych.
" 41 procent wszystkich dorosłych Amerykanów , 54 procent protestantów , a 77 procent ewangelików uwierzyćświat żyje teraz w biblijnych czasach ostatecznych ", według niedawnego sondażu Barna .
2012 poll przez Public Religion Research Institute stwierdził również, że 65 procent białych ewangelików wierzą , że ostatnie klęski żywiołowe są dowodem biblijnych czasach ostatecznych . Ten sam sondaż , że 15 procent Amerykanów i 29 procent białych ewangelików uwierzyć w koniec świata , jak przewidywano w Księdze Objawienia , pojawią się w ich życiach ."


----------------------------


Gdyby takie badania zrobić w Polsce wyszłoby że to teoria spiskowa...........


 

1 komentarz:

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.