piątek, 3 stycznia 2014

Duńska prawica przeciwko obywatelstwu dla muzułmanów

"
Duńska Partia Ludowa (DPP) oświadczyła, że muzułmanie nie są mile widziani w Danii.
DPP zamierza zagłosować przeciwko nowemu prawu, które miałoby przyznać obywatelstwo duńskie setkom muzułmanów. Rzecznik partii Christian Langballe, poseł z ramienia DPP w duńskim parlamencie, powiedział, że w Danii jest już zbyt wielu muzułmańskich imigrantów, którzy dostali obywatelstwo.

Zgodnie z prawem o obywatelstwie 1600 osób miało stać się Duńczykami tuż przed końcem roku. Wśród nich 422 Afgańczyków i Irakijczyków, co budzi szczególny sprzeciw prawicy, pomimo, że te osoby przeszły pełną procedurę imigracyjną.
Wcześniej tego roku DPP wytoczono proces za opublikowanie antyimigranckiego ogłoszenia, w którym nazwano terrorystami 700 osób, jakie właśnie otrzymały duńskie obywatelstwo. Partia uważa również, że w miejscach publicznych powinna być zakazana nie tylko burka (pełna zasłona twarzy), lecz także hidżab (chusta na głowę), a w przedszkolach nie powinno się podawać mięsa z rytualnego uboju.
Partia jest obecna w Folketingu, parlamencie Danii, nieprzerwanie od 1998 roku. Posiada 22 mandaty (na 179), co daje jej trzecią pozycję."

http://www.euroislam.pl/index.php/2014/01/dunska-prawica-przeciwko-obywatelstwu-dla-muzulmanow/

---------------------------------------


W Polsce prawicy niestety nie ma. Są partie udające prawice jak Ruch Narodowy i Nowa Prawica pod kontrolą tej naszej mniejszości narodowej....

1 komentarz:

  1. Polska dostała ostrzeżenie z Brukseli że mało u nas obcokrajowców 1%. Mi się śmiać chciało bo u nas panują takie warunki socjalne i świetlista przyszłość że kto może sam ucieka. Nawet w Czechach lub na Słowacji mają zasiłek dla bezrobotnych na którym można przysłowiowo siedzieć latami i pić piwo. A u nas? dobrze się będzie miał tylko ten obcokrajowiec którego nie stać na bilet do Polski:) bo bieda u nich większa niż tu. Brukselman się dobrze zjarał trawą że mu taki pomysł wpadł do głowy. Miliony żyje na skraju ubóstwa, bezrobocie nie spada z dwóch cyfr warunki socjalne jak w obozie zagłady ale cóż witajmy obcokrajowców w naszych skromnych progach:) Budujmy meczety i zróbmy z Polaków muzułmanów bo coś jakoś nas omijają ci z Niemiec, Francji, Szwecji lub Afganistanu. Wiemy że chrześcijanie giną za wiarę ale niech giną dalej my budujmy meczety i zapraszajmy uchodźców muzułmańskich bo bidaki zatęsknili za blond niewolnicami. Hej Staszek! wiem że jako jedyny utrzymujesz rodzinę przy życiu ale bądź człowiekiem zwolni miejsce pracy muhmadowi al-kaidowi bo on raczył wprowadzać dzihad dla koloryzacji Polski. Będziemy światowi jak Szwedzi lub południe Francji. Nigdy bym się nie spodziewał że złe warunki w Polsce mogą uchronić nas od szybkiej islamizacji a jedyne najdłużej bezpieczne miejsca to wieś z dala od dużych miast gdzie nie planuje się budowanie meczetów.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.