piątek, 3 stycznia 2014

Pierwszego dnia przewodnictwa Aten w UE zniknął cały dług Grecji.

Poniżej informacja wymyślona, ale warto przeczytać.

"
Konsternacja w Komisji Europejskiej.
Gdy premier Grecji obejmując 1 stycznia półroczne przewodnictwo w Unii Europejskiej oznajmił, że jego kraj w 2014 roku nie będzie potrzebować nowych kredytów, mało kto wierzył w te zapewnienia. Tym większym szokiem była czwartkowe oświadczenie greckiego rządu.
– Z początkiem roku uwolniliśmy się z pętli zadłużenia. Już nie jesteśmy nikomu nic winni – powiedział zdumionym dziennikarzom premier Antonio Samaras.
Informację natychmiast zdementowała Komisja Europejska, jednak szybko komunikat w sprawie Grecji zniknął ze stron KE. Przed mediami wystąpił za to Jose Manuel Barroso.
– Europejski Bank Centralny i Międzynarodowy Fundusz Walutowy potwierdziły właśnie, że kraj spłacił wszystkie kredyty i wykupił swoje obligacje 10-letnie. Grecja jest obecnie jedynym krajem Unii, który nie odczuwa skutków kryzysu - stwierdził.


Świat głowi się teraz, jak w ciągu jednego dnia Grecja znalazła ponad 300 mld euro dla swoich wierzycieli. Eksperci są jednak zgodni, że klucz do zagadki leży w Atenach.
Tym bardziej, że tuż po konferencji greckiego premiera na stronie MSZ pojawiła się Informacja o możliwym opóźnieniu w wypłatach pierwszych transz z Funduszu Spójności.
(c) ASZdziennik 2011-2014. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone
Fot. babykrul/sxc.hu

http://aszdziennik.wordpress.com/2014/01/02/szok-w-brukseli-pierwszego-dnia-przewodnictwa-aten-w-ue-zniknal-caly-dlug-grecji/

--------------------------------------------


Żaden kraj, w tym Polska nic nie jest winien lucyferiańskim bankstersom!!!! 

 Gdyby mieli tylko dobra wolę, to ten news byłby rzeczywistością. Sami drukują wirtualne pieniądze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.