sobota, 4 stycznia 2014

Apokaliptyczny Babilon to Nowy York

Około miesiąca temu czytelnik Luna przysłał mi link do tekstu interpretującego apokaliptyczną nierządnicę. Autor tej interpretacji rozdzielał nierządnice od Babilonu co było dla mnie zaskoczeniem. Już połączyłem pewne fakty mając gotowy tekst. Niestety brakował mi paru dowodów, by to wszystko zsynchronizować i dzieląc się tą informacją z Marydem, ten znalazł bardzo ciekawy wykład znanego moim czytelnikom Patryka Herona właśnie na temat Babilonu.
Tak wiec dzięki Mateusza pracy przy tłumaczeniu, mamy niezwykle logiczny i oparty na Biblii wykład o Babilonie z księgi Objawienia Jana, który zdecydowani polecam jako bardzo bardzo ciekawy:

O atakach nuklearnych na USA mówi się coraz częściej od pół roku. O takowym mówił specjalista od symboli:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/astana-kazachstan-przysza-stolica.html


Po obejrzeniu wykładu Patryka znalazłem jeszcze taki oto film. Pomijając katolickie wątki, reklamę książki znajdziemy kilka dorzecznych tez:


Jedną z nich jest atak nuklearny na Londyn, co by było zgodne z kartą Illuminati przedstawiającą upadającą wieże z Big Benem.

13 komentarzy:

 1. Jeśli to prawda to czym jest Watykan?

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę trudno pogodzić mi się z NY jako Wielkim Babilonem. Ciężko też wg. mnie rozdzielić Nierządnicę i Babilon : "A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi".Ks.Obj.17,5
  Czy NY leży na 7 wzgórzach?
  Watykan bardziej pasuje mi do tej roli :"A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu. Ks.Obj17,4 "I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Jezusowych."Ks.Obj.17,6
  I jak rozumieć polecenie Pana :" Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające," Ks.Obj.18,4 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A pomyślcie jeszcze o tym....
   Apokalipsa odnosi się do konkretnie czasów końca, być może to jeszcze nie ten czas, chociaż wątpie. Watykan dążac ku ekumenii chce przeniesc stolice do Jerozolimy gdzie powstanie swiatowa religia, Jerozolima takze lezy na 7 wzgorzach, Rzym chyba lezy na gorach? Krk pomimo swoich grzechow uczy, ze Bog stworzyl swiat a Jezus jest odkupicielem, 2 najwazniejsze fundamenty chrzescijanstwa, jestem przekonany ze aby pogodzic inne religie Jezus zostanie zepchniety z tronu, ze tak to ujme. Zastanawiam sie wiec ostatnio bardzo mocno czy MACIERZĄ NIERZĄDNIC nie bedzie ta swiatowa religia, matka/macierz oznacza często coś głównego a samych nierządnic moze byc sporo jak jehowi/krk/zielonoswiatki itp itd?

   Usuń
 3. "Watykan bardziej pasuje mi do tej roli"
  właśnie z tych samych powodów wstrzymałem się miesiąc temu z dalszym pisaniem nt tekstu.

  W tym linku, ów człowiek rozdziela Babilon od nierządnicy: http://prorocy.w.interia.pl/b_ap_nws.htm

  Musze to jeszcze raz przeanalizować.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://prorocy.w.interia.pl/b_ap_bab.htm

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeciez NY nie lezy na siedmiu wzgorzach. Czy pan Herona by to pomina?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, w wikipedii jest napisane, że Patrick Heron nie żyje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem głupi: http://en.wikipedia.org/wiki/Patrick_Heron_(author). Wystarczy chwilę poszukać.

   Usuń
  2. jest jeszcze jeden, ale faktycznie, wczoraj zmarł.
   Dlaczego Pan go zaprosił teraz......

   Usuń
  3. Wiem, wiem. Czuję co myślisz, że właśnie w tych dniach. Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Oglądałem wiele filmików Herona i on baaardzo oczekiwał porwania, wierzył, że zostanie porwany z wszystkimi, niestety/stety został zabrany sam. Zapracował sobie na dobrą emeryturę w niebie, jest jeszcze kilka wykładów jego, które zostaną przetłumaczone.

   Usuń
 7. W apokalipsie opisywane są dwie bestie jedna jest zidentyfikowana jako Rzym a druga jako New York, Washington etc. Gdzieś widziałem masoński obrazek starego zegarka na mapie zawieszonej na Wielkiej Brytanii gdzie jedna wskazówka była w kierunku Washingtonem a druga w stronę Rzymu, plus dwa małe wskaźniki, ale nie pamiętam w którą stronę. Oni sami dają podpowiedź tylko trzeba przejrzeć dokładnie te ich rysunki. Lubią ich komplikować jest tam sporo szczegółów.

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.