piątek, 3 stycznia 2014

Polecam kilka bardzo dobrych portali

Ostatnimi czasy pojawiło się kilka serwisów, które obserwowałem przez kilka miesięcy. Teraz mogę je polecić z czystym sumieniem. Nie wiem jeszcze jakie mają intencje autorzy, ale informacje w nich zawarte są zgodne z prawdą. Są one abiblijne, ale głoszą prawdę.


Pierwszy z nich to 3obieg.pl. Dzięki tej stronie możecie się dowiedzieć na ten przykład, co zrobić aby odmówić przyjęcia mandatu. Człowiek piszący tekst, doskonale przeanalizował kwestie prawne związane z problematyką fotoradarów. Wiele osób dzięki jego pracy wygrało sprawy sądowe.

Drugim serwisem, który polecam jest niewygodne.info.pl
Ktoś wykonuje kawał dobrej pracy w publikowaniu przekrętów rządzących i ich powiązaniach polityczno-biznesowych. Często podają kompromitujące rząd statystyki. Bardzo rzeczowy i konkretny portal.

Myślę, że takich portali będzie więcej, ponieważ społeczeństwo oburzonych ma dosyć WSZYSTKICH  partii w Polsce. Partia ma być skuteczna. Żadna z działających w Polsce nią nie jest. Wszystkie sejmowe, plus Ruch Narodowy i Nowa Prawica, po prostu mają za zadane być nieskuteczne.
W życiu staram się być pragmatykiem. Wyszedłem z KRK oraz z Nowej Prawicy z tych samych powodów: bagno moralne oraz nieskuteczność w realizacji celów danej organizacji.Wracając do portali a właściwie w tym przypadku blogu. Polecam może przez niektórych zapomniany a przez innych nieznany blog: radtrap.wordpress.com
Kiedy szukałem ważnych informacji nt Illuminati czy Ucisku a także wielu innych tematów, zawsze google kierowało mnie do tego blogu. Uważam, że jest to jeden z najbardziej wartościowych blogów w Polsce.
Wbrew obiegowym opiniom rozpowszechnianym przez znaną Wam osobę autor nie jest zielonoświątkowcem co sam zdementował.

2 komentarze:

 1. A dlaczego nic nie wspomnialeś o prisonplanet.pl no i okanale na yt o nazwie podziemnaTV ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prison jest znany.

   Przymierzam się do stworzenia bazy linków z opisem stron :-)

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.