piątek, 11 października 2013

25 celów Iluminati

W 25 CelówAgendy  Iluminatów w  pełni wyjaśnione w 25 punktach .


Oto lista 25 zasad Illuminati  celów ,  Adam Weishaupt utworzonych po Rothschildach, którzy rozpoczęli finansowanie spisku Illuminati . Poniżej 25 celów zastosowanych już w Ameryce i reszcie świata , to jest dość dużo, krok po kroku w instrukcji jako spisek Illuminati działa , w zasadzie wyjaśnia wszystkie długoterminowe plany, jakie mieli ponownie po założenia Iluminatów tj jest w 1776 roku.W 25 celów Illuminati : 

1 . Wszyscy ludzie są bardziej skłonni do zła łatwo niż dobry . 
2 . Głoś liberalizm . 
3 . Użyj ideę wolności celem doprowadzenia do walki klas . 
4 . Wszelkie i wszystkie środki powinny być wykorzystane do osiągnięcia celów Iluminatów są one uzasadnione 
 5 . Prawo kłamać w życie . 
6 . Moc naszych zasobów musi pozostać niewidoczne do momentu zyskał siłę , że nie przebiegły lub siła może osłabić go 
.7 . Zamiłowania psychologii tłumu do kontroli mas 
.8 . Należy używać alkoholu, narkotyków , korupcji i wszystkie formy występku systematycznie, by psuć młodzież narodu. 
9 . Przejmować nieruchomości w dowolny sposób. 
10 . Korzystać z haseł , takich jak akcje, wolność, braterstwo , dostarczanego na ustach mas w wojnie psychologicznej . 
11 . Wojny powinny być kierowane tak , żeby narody po obu stronach pogrążone były  dodatkowo w długach

12 . Członkowie muszą użyć swego bogactwa , aby kandydaci wybrani i umieszczeni w publicznym urzędzie , którzy będą posłuszni ich żądaniom i będą używani jak pionki w grze przez tych za kulisami. Ich doradcy były hodowani i przeszkoleni od dzieciństwa by rządzić sprawami świata. 

13 . Sterowanie prasy. 
14 . Agenci wystąpią po fermentacji traumatycznych sytuacji i wydawać się będą zbawicielami mas . 
15 . Tworzenie depresjji przemysłowej i finansowej paniki , bezrobocia, głodu, braku żywności i wykorzystujciee to , aby kontrolować masy lub mafiei , a następnie użyjcie siły by wymazać wszystkich tych, którzy stoją na drodze . 
16 . Przedostać się do tajnych masonów , aby wykorzystać ich do celów Iluminatów . 
17 . Objaśniać wartość systematycznego oszustwa , używajacie górnolotnych haseł i zwrotów i opowiadajcie bogate obietnice dla mas , mimo że nie mogą być zrealizowane . 
18 . Szczegółowe plany uchwał , dyskutować sztukę walki uliczne , które jest niezbędne w celu doprowadzenia ludności do szybkiego podporządkowania. 
19 . Użyjcie doradców jako środków za kulisami po wojnach i użyjcie tajnej dyplomacji , aby uzyskać kontrolę . 
20 . Ustanowienie ogromnych monopoli , które skłaniają się ku kontroli rządu światowego. 
21 . Użyjcie wysokich podatków i nieuczciwej konkurencji w celu doprowadzenia do ruiny gospodarczej przez kontrolę surowców. Organizowanie agitacjji wśród robotników i dotowanie ich konkurentów .
 22 . Zbudujcie uzbrojenie Policji i żołnierzy wystarczające , aby chronić nasze potrzeby. 
23 . Członkowie i przywódcy jednego rządu światowego byliby powoływani przez dyrektorów . 
24 . Przedostańcie się do wszystkich klas i poziomów społeczeństwa i rządu w celu oszukiwania , bemusing i zgorszenia młodych członków społeczeństwa przez nauczanie ich teorii i zasad , o których wiemy , że są fałszywe .
25. Krajowe i międzynarodowe przepisy powinny być stosowane do zniszczenia cywilizacji i zniewolenia i kontrolowania ludzi.


Moje spostrzeżenia. Niby wszytsko jest oczywiste, ale wygląda na to, że jest różnica między masonami a Iluminati polega na większej jawności masonów jak Olechowski czy Macierewicz, Palikot. Iluminati są z tyłu za kulisami.
Co jest ważne to punkt 24, Zwróćmy uwagę: przedostanie się do WSZYSTKICH klas i poziomów społeczeństwa. Będąc byłym politykiem, byłym katolikiem i pomocnikiem wyborczym a obecnie blogerem potwierdzam w 100% realność tego punktu. Ich ludzie są wszędzie. Jako listonosze, w młodzieżówkach partii, są właścicielami portali prawdy, tzw wolnościowych. Wbrew pozorom bardzo łatwo to rozpoznać. Jest wspólna cecha wszystkich zaangażowanych w system Iluminati: sponsoring. Mam znajomego listonosza (żyd chazarski), który jest w związkach zawodowych poczty polskiej i co śmieszne był członkiem lewicowego stowarzyszenia i jednocześnie w zarządzie partii prawicowej UPR. Nawet miałem z nim na tym tle konflikt..
Znam kilka portali prawdy, których admini są albo ateistami albo określają się katolikami przed soborowymi co dla nas jak wiadomo na jedno wychodzi. 
I nie jest to tak, że oni zdają sobie sprawę, że pracują dla Iluminati. Oni wiedzą że dzięki kontaktom będą mieli profity.
Innym przykładem są pastorowie, o księżach nie wspomnę. Wszyscy oni mają zarobek dzięki ogłupieniu ludzi. Dlaczego żaden pastor nie mówi o wysokich podatkach, zniewoleniu?

To mnie właśnie powstrzymuje jedynie przed wejściem w jakąś religie.  Być może miał rację mój czytelnik pisząc że pustynia z apokalipsy to jest nasza samotność. Tu nie są w stanie nas rozbić. Mój blog mogą zamknąć ale Wy będziecie czytać Biblie i beze mnie i bez kapłanów.

Ważny jest punkt 7 - psychologia tłumu. Zarówno na studiach jaki i w polityce byłem zafascynowany książką Gustawa Le Bone Psychologia tłumu. Mniej więcej działa to tak, jak człowiek sterujący szczurami. Pewnie widzieliście filmiki, na których mężczyzna zaprowadził szczury w ogień. Potrafił to zrobić ponieważ zrozumiał inteligencje szczurów. Menedżer tumu zaprowadzi masy wszędzie.


1 komentarz:

  1. Piotrze mógłbyś zalinkować te filmiki ze szczurami? Bardzo ciekawy temat.

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.