czwartek, 10 października 2013

Cała prawda o Obamacare

O czym nie pisza media, portale wolnościowe ani kościoł katolicki:"
Oprócz negatywnego oddziaływania Obamacare dostarczy dla naszej narodowej gospodarki i dobre samopoczucie finansowy osobowe, jeszcze jeden przerażający trochę zestaw przepisów do dyskusji .

  Niedroga opieka  zezwala agentom rządowym systemu opieki zdrowotnej, aby odwiedzić twój dom, wprowadzić  bez prawdopodobnej przyczyny i wykorzystać Twoje dzieci jeżeli uznają, że w  twoim domu są działania w sprzeczności z wolą państwa.

Pewnie myślisz, że nie ma sposobu, że to może się zdarzyć. Rząd nigdy nie zastąpi praw rodzicielskich i przejmie kontrolę nad ich dziećmi. Ale to jest dokładnie to, co już się dzieje, nawet przed Obamacare jest w pełnai realizowane, o czym świadczy niedawne orzeczenie sądu dając kontrolę państwa nad leczeniem z dziecka Amiszów, którego rodzice odmówili leczenia Chemią.
Jest już precedens i kiedy Obamacare ma przerzuty do samego włókna Ameryki rządu, będzie w istocie mieć całkowitą kontrolę nad nie tylko przyszłością , ale medycznym każdym aspektem naszego życia :

    
Powołując się na Heath and Human Services ,portal raport pisał środę w theFreedom Outpost mówi, że pod Obamacare , rządowi agenci mogą angażować się w "wizyty domowe zdrowia " dla tych, którzy sa w pewnych kategoriach  " wysokiego ryzyka ".
    
Te kategorie to :

    
Rodziny , w którym mama nie ma jeszcze 21 lat;
    
Rodziny , gdzie ktoś jest użytkownikiem tytoniu ;
     
Rodziny , w którym dzieci mają niskie osiągnięcia uczniów , opóźnienia rozwoju lub niepełnosprawne oraz
    
Rodziny z osób, które służą lub dawniej służył w siłach zbrojnych , w tym takich rodzin , które mają członków sił zbrojnych , którzy mieli wiele wdrożeń poza terytorium Stanów Zjednoczonych .

    
Według HHS , wizyty wchodzą w to, co nazywa" matek , niemowląt i Early Childhood Home Visiting Program" rzekomo ma na celu " pomoc rodzicom i dzieci ", i może mieć wpływ na miliony Amerykanów .

    
Prawnik i autor konstytucyjna Kent Masterson Brown powiedział, że pomimo tego, co HHS mówi ,program nie jest " dobrowolny ".

    
Examiner

    
Można otworzyć drzwi , gdy Zdrowia i Opieki zapuka ?
Jeśli nie, bądź gotowy do wykopania ich.
Ale znowu, to nie może się zdarzyć w Ameryce , prawda?

Jak widać wielki Ucisk jest nie kilkanaście lat przed nami, ale góra kilka lat.
Czekam z przerażeniem ale i modlitwą na wydarzenia po 17 października.  Pozostał mi, nam tylko Bóg.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.