czwartek, 10 października 2013

Dlaczego Warszawiacy powinni iść na referendum 13.10.2013

Detektyw Prawdy radzi mobilizować siły 13.10.2013. Nakłaniajcie znajomych, to jest nasza chwila.
1. Pierwszym powodem logicznym jest pokazowe ukaranie rządzących. Wiem, że HGW znajdzie sobie ciepłą posadkę być może jeszcze nawet lepiej płatną, ale to będzie nasze 5 minut. My nie wiemy jak żyć, Polacy boją się jutra, niech ona boi się 13 października.

2. Drugim powodem jest mimo wszystko wygasający patriotyzm. Ciężko będzie znaleźć nowego kandydata polskiego pochodzenia, ale głosując przeciw HGW głosujemy przeciw naszym okupantom.

3. Trzeci powód to zaniedbanie Warszawy. Często przeglądam mapy stolic i zauważyłem, że Warszawa jest jedyną stolicą z Europy Wschodniej, która nie ma wokół siebie dróg szybkiego ruchu.
Nie ma kompletnych nitek lini metra.

4. Buta i niecne działania:

Straszą warszawiaków, którzy chcą iść na referendum. 

 

Najściami policji i straży miejskiej straszą miejscy urzędnicy wyborców, którzy chcą się dopisać do listy głosujących w warszawskim referendum.
13 października odbędzie się referendum w sprawie odwołania p. Hanny Gronkiewicz-Waltz ze stanowiska prezydenta miasta. Jak donosi „Nasz Dziennik” Rządowi urzędnicy robią wszystko aby obniżyć frekwencję i sprawić, by głosowanie nie było wiążące. Osoby, które składają pisemną deklarację o zamieszkiwaniu w stolicy, a nie są w niej zameldowani, urzędnicy ratusza straszą najściem policji lub straży miejskiej.
Gazeta przytacza relację dwóch kobiet które chciały wziąć udział w referendum, niestety w Urzędzie Dzielnicy Rembertów zostały bardzo ostro i rygorystycznie potraktowane przez urzędniczkę, która zażądała dokumentu potwierdzającego najem mieszkania w stolicy lub przyprowadzenia w charakterze świadka osoby, która jest właścicielem lokalu. Dowiadujemy się również, że policja, nawet po referendum będzie sprawdzać, czy rzeczywiście w tym lokalu mieszkają…
„Mamy coraz więcej sygnałów, że władze Warszawy poprzez swoich urzędników robią wiele, by utrudnić dopisanie się do listy głosujących.” – mówi Maciej Wąsik radny z PiS.

http://parezja.pl/strasza-warszawiakow-ktorzy-chca-isc-glosowac/

 5. Niegospodarność
6. HGW jest z PO, partii, która okrada Polaków i upodla.


Ciekawe teksty:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/64269-czy-to-juz-desperacja-gronkiewicz-waltz-pisze-na-lamach-wyborczej-list-do-warszawiakow-nie-idzcie-na-referendum-nie-dajcie-sie-namowic-jaroslawowi-kaczynskiemu


Hanna Gronkiewicz-Waltz planuje wkrótce wprowadzić opłatę za przejazd przez mosty oraz tunele w Warszawie, a także za wjazd do centrum wzorem Londynu, Sztokholmu, Singapur czy Oslo. Takie rozwiązanie zatwierdziła prezydent Warszawy w dokumencie, który opracowano już w 2009 roku. Zmiany mają wejść w życie już w 2015 roku.:

http://strategiatransportowa.um.warszawa.pl/book00.html3 komentarze:

  1. https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1385471_522165064541597_57017886_n.jpg

    OdpowiedzUsuń
  2. Hołota przed telewizory, reszta na głosowanie !

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.