niedziela, 13 października 2013

H Gronkiewicz Waltz prawdopodobnie zwyciężyła, a Polacy przegrali

Cała Polska narzeka na Platformę Obywatelską. Dziś mieliśmy okazje w stolicy pokazać swoją siłę, a raczej bezsilność. I stało się, opętani magią KRK Polacy nie poszli głosować. Nie przeciwstawili się symbolicznie złu. Nawet jeśli wybory były sfałszowane, to nie na taką skalę.
Tak naprawdę przegrało chrześcijaństwo, za co karę poniesie cała Polska. Warszawiacy woleli odwiedzić hipermarkety czy lansować się na rynku, aniżeli mieć współudział w głosowaniu w totalitarnym systemie jakim jest demokracja. Nie zdziwiłbym się gdyby zbojkotowano wybory do europarlamentu lub tzw polskiego sejmu. Owszem mniejszość narodowa nie poszła na wybory, ale znając realia  jest ich w Wawie około 30%, tak jak w skali kraju.

Jest i druga strona medalu, którą stanowią komentarze powyborcze:" Koniec ciszy, a więc mogę powiedzieć, że mamy drugą Białoruś w stolicy. Idąc dziś na referendum na liście pod moim adres zamieszkania pojawiły się nazwiska 4 osób które kiedyś były zameldowane pod moim adresem. Najśmieszniejsze jest to że ta rodzina od 10 lat jest w stanach oraz to że od 10 lat nie było ich na listach, ale pojawili się dziś! ciekawe po co? Chciałbym nadmienić że w tym roku otrzymaliśmy wyrok prawomocny że wymienione osoby nie są już tu zameldowane. Jaki mamy burdel w tym mieście!? Jakim prawem na listach są osoby które nie powinny na nich być!"


Inni zaś piszą tak:

" w biedzie, jedząc chleb ze smalcem, ale z PO. Głupi i tępy naród. Wstyd mi, że urodziłem się w Polsce, gdybym mógł wybierać wolałbym urodzić się wszędzie tylko nie w Polsce, bo drugiego tak głupiego narodu nie ma nigdzie na świecie. Smutne ale prawdziwe"
" Naród debili i frustratów, jak trzeba podjąć decyzję to hołocie polskiej nie chce się iść do głosowania. Potem plączą że musza pracować niewolniczo do 67 bez żadnych osłon socjalnych. Taka jest polska swołocz, "dupokratyczny" kraj dziadostwa i biedy do demokracji daleko."


źródło komentarzy:


http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/referendum-ws-odwolania-prezydent-warszawy-hanny-gronkiewicz-waltz/ekd0b Nie spotkałem się jednak z komentarzem mówiącym o wpływie magi KRK na Polskę, o karze za bałwochwalstwo, oddawanie czci Izydzie, kulcie bogini Niebios. 


4 komentarze:

 1. Na wylocie z Krakowa stały osoby z kartką "Na Referendum" Z tego co wiem.
  U nas rząd raczej się nie zmieni na lepsze, ale może myślenie polaków będzie inne, a nie żeby innemu nogę podłożyć bo ma więcej.

  OdpowiedzUsuń
 2. ten wynik jest kolejnym po wszystkich wyborach od okrągłego stołu, dowodem na przymus emigracji z tego kraju.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic dodać, nic ująć. Smutne...Tak samo czułam się po ostatnich wyborach, oszukana i zdradzona. Już idąc na referendum myślałam, że tak będzie. Puste kartki na listach.. ręce opadają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale jaja http://www.youtube.com/watch?v=7KeSRfvR4Ts

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.