czwartek, 10 października 2013

Oni wyglądają jak my

Przydało się trochę mojego żalu ponieważ niczym grzyby po deszczu pojawiło się kilka ofert tłumaczenia.

Dzięki pracy Magdy przedstawiam tłumaczenie, streszczenie tego filmiku:"szatan stworzył kosmitów o wzroście 7 do 10 metrów wysokości w większości blondwłosych i niebieskookich. Tą wiekową społeczność można nazwać plejadnianie, noedisc, andromedianie, mają wiele kategorii. Są to wariacje genetyczne zmiksowane z naszym DNA.
 
Kosmici przez lata zbierali materiał genetyczny od wszystkich żywych istot na ziemi, morzu i na niebie.
Inżynieria genetyczna szatana przez tysiące lat doskonale doskonale mieszała gatunki wraz z odrobiną szatańskiego nasienia.
 
Nefilimi panowali na ziemi. szatan wiedział, że Bóg planuje zniszczyć ziemię wodą dlatego założył magazyny w innych miejscach takich jak Księżyc i Mars i tam przeprowadzali i doskonalili dalej kriogeniczne eksperymenty, by stworzyć gatunek, który ma rządzić światem. Hybrydy te posiadają niezwykłą wiedzę ezoteryczną. Mają zdolności psychiczne i telepatyczne. Ich głównym celem jest:
- indoktrynować ziemię, że są jedynymi bogami
- promowanie różnorodności biologicznej
- transhumanizm - genetyczne modyfikacje dla super ludzkich zdolności
- zmienić system wierzeń integrując zmodyfikowane wartości duchowe o przesłaniu miłości i światła aby wygrać zaufanie człowieka.
 
Na ziemi pojawiają się dzieci indygo niebieskookie, jasnowłose, mądre, bardziej zdyscyplinowane, dziwnie się zachowujące, umiejące śpiewać w nieznanym języku, dzieci te rysują trójkątne obiekty w przestrzeni powietrznej, komunikują się telepatycznie. W filmie zostały wymienione Himalaje, Meksyk, Chiny"
 
 
 
Dziękuję Magda.
 
 
 
Jak mogę to streścić Biblią?
 
 
 " (37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego. (38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki, (39) i nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego."
 
 
Za Noego upadli się żenili
 
 

3 komentarze:

 1. To mi się nie mieści w głowie. Widziałem już wszystko ale dawno nic mnie tak nie zszokowało jak ten tłum indoktrynowanych dzieci pod koniec materiału.
  Wklepałem w google hasło v'spirit i okazuje się, że to jakaś grubsza sekta, spójrzcie na te zdjęcia http://www.vspiritcruises.com/go-green/vspirit-cruises-charity-poor-children-middle-autumn-festival/

  rysowanek na ścianie, widoczny na ostatniej fotce, pokazuje, że znak się przyjął

  A to wszystko pod płaszczykiem pokoju i bezpieczeństwa... i pomocy ubogim w tym przypadku, obrzydliwość.


  W ogóle ciężko znaleźć jakieś informacje o tej sekcie. Wyskakują tylko jakieś "duchowe rejsy" a na materiale video widać, że to coś bardzo dużego, jakiś ruch new age czy coś w tym stylu. Jeśli ktoś tutaj wie więcej na ten temat - proszę, podzielcie się informacjami.

  OdpowiedzUsuń
 2. coś znalazłem http://ireport.cnn.com/docs/DOC-738099

  Wiadomo, buddyzm albo hinduizm, okultyzm który przetrwał w powszechnej formie do dziś. Odnoszę wrażenie, że światowa religia i Antychryst wyrośnie na tej podwalinie. No chyba, że ogłosi się mesjaszem. Ale to też nie musi się wykluczać. Pomyśleć, że głupcy z zachodu ulegają tej zarazie. Wpływ kulturowy ich nie tłumaczy...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpadło mi coś takiego - http://www.integra.boo.pl/dziecinowejery.html Jest to ezoteryczna interpretacja pokolenia Indygo i dzieci kryształowych. Ciekawie brzmi takie mini podsumowanie tematu :"Dzieci Nowej Ery to przyszłość ludzkości. Celem Dzieci Indygo jest zburzenie starych struktur, a zadanie Kryształowych Dzieci polega na wskazaniu końcowego efektu, do którego powinna zmierzać ludzkość w swej ewolucji. " ( sic! )

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.