wtorek, 15 października 2013

Rosyjskie dzieci ofiarami powikłań poszczepiennych, ze śmiertelnySyjoWatykan, Jezuici czyli Iluminati nie mają skrupułów nawet wobec dzieci.

7 komentarzy:

 1. Zna ktoś jakiś dobry sposób żeby ominąć szczepienie dziecka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Urodzić w domu i nie rejestrować.

   Usuń
  2. Jakie konsekwencje ze strony prawnej? Przecież do szkoły chodzić musi, a z pewnością ktoś doniesie. Może lepiej procesować się przez lata? Przecież to niezgodne z konstytucją.

   Usuń
  3. Urodzenie dziecka w domu i nie korzystanie z "dobrodziejstw" społecznych nie jest (chyba, że się mylę) niezgodne z prawem. Do szkoły dziecko chodzić nie musi (może być edukowane w domu), nie musi być zapisane do żadnej przychodni. Brak łączności z fanaszystowską służba zdrowia skutkuje brakiem karty uodpornień. Brak rejestracji dziecka - brakiem becikowego i urlopów. Ale ekspertką w tym temacie nie jestem, tak więc polecam, jak Rafał, Stop Nop.

   Usuń
 2. Polecam tą stronę, dużo informacji jest...
  http://www.stopnop.pl/
  i jeszcze to:
  http://www.youtube.com/watch?v=lkbQ3TtpLnU

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zarejestrowane dziecko do szkoły chodzić nie musi, a nawet nie może, chyba że do prywatnej. Rejestracja dziecka jest dobrowolna o czym świadczy to, że rodzice aby zarejestrować dziecko składają swoje podpisy na odpowiednim dokumencie. Te podpisy są dobrowolne, ponieważ podpis przymusowy nie ma żadnej wartości prawnej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziecko takie nie podlega żadnym przymusom ze strony państwa ale też państwo się nim nie zajmuje w sensie jakichś benefitów. Jest tak dlatego że w administracji naczelną zasadą jest: co nie istnieje w dokumentach, nie istnieje wogóle

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.