wtorek, 15 października 2013

Żydzi Aszkanazi i starożytny Izrael. Co się stało z prawdziwymi ŻydamiNie oglądałem całego filmiku, ale czytałem bardziej dosadny artykuł dostępny w sieci: "Od Kaina do Chazarii" i mogę tylko dodać, że patrząc po polskich politykach żydowskiego pochodzenia wcale nie można ich nazwać żydami. Ten artykuł i film to tłumaczy. Żydzi - Edomici mają inną karnację i ...nos.
Isus Chrystus nas ostrzegał "

"Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, 

którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz

 kłamią"

4 komentarze:

 1. Film jest pełen przekłamania.
  Po pierwsze. W czasach Jezusa istniała Judea, w której prócz pokoleń Judy, Beniamina, i części Lewiego istnieli Edomici - którzy praktycznie zdominowali nacje tego państwa. Wszystkich łączyła jedna religia.

  Po drugie, wczesne rysunki przedstawiają mulatów, ewentualnie arabów a nie murzynów. Jest to dowód na wymieszanie genetyczne, tych dwóch ostatnich pokoleń z Edomitami, którzy prawdopodobnie mieli ciemną skórę.

  Po trzecie, starożytny Izrael posiadał 12 pokoleń. 10 pozostałych (i część pokolenia Lewiego) zostało wygnane na północ. Czyli z terenów Kaukazu, czyli z kolebki rasy białej. Co ciekawe, Dawid z pokolenia Beniamina miał włosy rude, co wskazuje, że wcześniej Beniamici byli koloru rasy białej.

  Obecnie twa nagonka na rasę białą, jako "źródła wszelkiego zła". Choć inne rasy ludzkie biją rekordy przestępczości, a tylko rasa biała stworzyła, cywilizacje opartą na prawie i sprawiedliwości. Ten film, zapewne jest taką nagonką, a tworzą go zmanipulowani chrześcijanie "polityczną poprawnością".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Po pierwsze. W czasach Jezusa istniała Judea, w której prócz pokoleń Judy, Beniamina, i części Lewiego istnieli Edomici - którzy praktycznie zdominowali nacje tego państwa. Wszystkich łączyła jedna religia. "

   To prawda. Dlatego są takie różnice w wyglądzie Żydów. Np Kayah i Steczkowska jest z wyglądu Edomitką, natomiast Michał Piróg, Marek Belka, Tusk z wyglądu sąt typowymi Chazarami. Prawdziwi Żydzi, tzn Judejczycy z przed połączenia z Edomem mieszkają w ....Palestynie. Natomiast Izraelici to my i inne nacje.

   "Po trzecie, starożytny Izrael posiadał 12 pokoleń. 10 pozostałych (i część pokolenia Lewiego) zostało wygnane na północ. Czyli z terenów Kaukazu, czyli z kolebki rasy białej. Co ciekawe, Dawid z pokolenia Beniamina miał włosy rude, co wskazuje, że wcześniej Beniamici byli koloru rasy białej."

   No właśnie, czy ktoś widział rudego Afromena?

   Usuń
  2. http://szokblog.pl/Albinosy-murzyni.-Kltwa-czy-dar/Blog/1345293303660

   Ja widziałem rudego Afrykańczyka, i z tego co wiem w ostatnich latach jest ich coraz więcej więc teoria o tak zwanym błędzie genetycznym i związaną z tym statystyką wszystko wiedzących mądrali wzięła w łeb.

   Pozdrawiam Piotrze

   Usuń
 2. http://niewiarygodne.pl/kat,1031983,opage,3,title,Ile-kosztuje-bialy-Murzyn,wid,14475148,wiadomosc.html?smgajticaid=6117cf

  "No właśnie, czy ktoś widział rudego Afromena?"

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.