sobota, 12 października 2013

Dlaczego w Polsce jest źle

Filmik ma wiele niedociągnięć marketingowych, sam autor trochę się jąka, kryje za maską, ale w sposób prosty mówi o przyczynie nieszczęść w Polsce. Mimo fatalnej oprawy, wielce amatorskiej, polecam ze względu na przesłanie oraz jako kanał polecany młodym ludziom (14-18lat) , gdyż to jest ich język:


Ostrzegam, na innych filmikach jest dosyć wulgarny. Tylko dla młodzieży.

Temat poruszałem w jednym swoim tekście:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/historia-sowian-symbole-narodowe.html

 i jednym skopiowanym bardzo wartościowym:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/02/krolowa-niebios-demoniczne-zwierzchnosci.htmlW Polsce jest źle ponieważ KRK wraz syjonistami rządzi nami poprzez czarną magię Królowej Niebios.
Powtórze się: kraje bogate to kraje protestanckie.

4 komentarze:

 1. Jak uważasz jakby się skończyło gdyby Polsce trafił się chrześcijański przywódca,który zdetronizował by królową niebios-bożka fatimskiego?Pewnie wojna religijna....

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie to ja nie wiem co mysleć, kiedys kiedyś zachłysnołem się tym artykułem Alfreda Palli. Lecz obserwując terazniejszą sytuację w PL to takie RM i TVTrwam to jedne z nielicznych mediow które patrzą krytycznie na wladzę i wytykają jej powazne błędy kłamstwa i przekręty, jako jedne z nielicznych mediów naswietla społecznestwu jak PL się poprostu zwija gospodarczo, przemysłowo, kulturowo, edukacyjnie i w koncu coraz pogłębiającym się kryzysem urodzin. Jako jedno z nielicznych mediow jest przeciw wpływom UE na PL.
  Następna sprawa, protestanci obrzucaja katolików jacy to oni bałwochwalcy itd ale gdy Hitler i inni chcieli zaprowadzić na swiecie eugenikę to tylko kraje katolickie się temu przeciwstawiały, natomiast protestanckie wprowadzały w życie te derektywy. Zatem jak ci protestanci podchodzili do przykazania nie zabijaj ?, sami sobie zaprzeczali. Temat eugeniki jest dobrze naswietlony w filmie G. Brauna "Eugenika W imię postepu" http://www.youtube.com/watch?v=vb4gNqywJC0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem RM i Trwam przekazują wiele cennych informacji i prawdopodobnie są jedynymi mediami w tzw Polsce które mówią PRAWDĘ. Problem w tym, że oni tę prawdę wykorzystują do swych celów, tak jak to robi wiele portali.
   Przykłady:
   - na jednym portalu zainstalowany jest Trojan od min roku.
   - na innym atakują żydów a admin jest ateistą choć popiera kRK, ale przed soborowy,
   - na innym co kilka miesięcy mówi się o zamachach , które wcale się nie odbyły i prowadzi reklamę urządzenia uzdrawiającego sprawdzanego u wróżki
   - na stronie zwolenników guru od teorii gości z kosmosu nie uznaję się Isusa Chrystusa,

   Oni wszyscy pisują w ok 70% prawdę.

   Co do protestantów za Hitlera. Nie znam dokładnie tej historii od strony ich postawy, ale z tego co wiem to część się przeciwstawiała za co byli mordowani. Reszta żyła w strachu

   Z tymi, którzy poparli Hitlera jest to to dobry przykład na fałszywe i błędne postrzeganie zarówno
   Biblii jak i swych pastorów. Prawdziwy Chrześcijanin nigdy nie poprze żadnej wojny. Ślepe zaufanie do zwierzchników religijnych prowadzi do ogłupienia i znieczulenia.
   Dziś mamy sytuacje podobną. Polscy pastorowie nie widzą żadnych problemów w wysokich podatkach, syjonizmie, zniewoleniu. Czytuje ich blogi czasem i żaden nie uwypukla powyższych problemów.
   Znaczną ich część stanowią mieszkańcy przygranicznych miejscowości na Śląsku. Gdyby chcieli to, zmietliby władze jakimkolwiek głosowaniem.
   Nalezy również dodać, iż Jerzy Buzek jest protestantem i zapewne uzyskał od swych zborów poparcie.


   Rydzyk - czciciel tzw matki boskiej czyli bogini Astarte, wyciskacz pieniędzy od starszych ludzi, "bóg" Romka Giertycha i partner polityczny Kalkstajnów (Kaczyńskich), tych samych, którzy brali udział w okrągłym stole i tych samych którzy:
   -głosowali za oddaniem żydom amerykańskim miliardów dol, ,
   - podpisali traktat akcesyjny

   Usuń
  2. Dokładnie,co z tego,że mówią sporo prawdy skoro forsują partię syjonistów PiS,watykańską okupację a Rydzyk to zwyczajny oszust i naciągacz żerujący na starszych oraz podatnych na manipulacje ludziach?

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.