niedziela, 13 października 2013

Jak wygląda WIFI



"Internet bezprzewodowy. Ta cudowna ukryta energia wokół nas wszystkich, łączy nas ludzi i następnie strony internetowe na całym świecie. Ale co, jeśli można po prostu zobaczyć, bezprzewodowy dostęp do Internetu? Dokładnie  co to będzie jak będzie wyglądać? To jest właśnie pytanie artysty Nickolay Lamm. Z pomocą astrobiologa M. Browning Vogel, zainicjował szereg zdjęć przedstawiających tylko to, co wi-fi jak będzie wyglądać, jeśli okaże się, że będzie  widoczne dla ludzkiego oka.




     Wifi jest polem energetycznym, które są przekazywane jako fale. Fale mają pewną wysokość, odległość między nimi i podróżują na określonej prędkości.Odległość pomiędzy falami WiFi jest krótsza niż fal radioweych i dłuższa niż mikrofal, dając WiFi unikalne pasmo transmisji, które nie mogą być przerywane przez inne sygnały. Obraz ten pokazuje wyidealizowany dane wifi przesyłane za pośrednictwem zespołu, który jest podzielony na różne sub-kanały, które są pokazane w czerwony, żółty, kolory zielony i inne."



5 komentarzy:

 1. Polecam wykłady-przemyslenia goscia o nazwisku Dionizy Pietroń, choć pod wzgledem piramid, ufo, obcych cywilizacji ma hopla to pod wzgledem promieniowania GSM/UMTS WiFi ma bardzo dobre spostrzeżenia.
  Wlasciwie po jego programach zrezygnowałem z routera WiFi, pokochałem kable :)
  Choc nie zawsze można z nich korzystać, bo tablety korzystaja z Wifi bądz UMTSu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wpisaniu w wyszukiwarke YT hasła "elektrosmog" pojawia się dużo pozycji, niestety tłumaczonych jest nie wiele.

   Usuń
  2. może jakis wolontariusz mógłby przetłumaczyć jakiś ważny filmik? może uratuje w ten sposób życie wielu ludziom zagrożonym, nie świadomym korzystania z Wifi itp

   Ja również nie korzystam z WiFi. Mam sieć kabli. Komórkę na noc mam w innym pomieszczeniu, na co dzień również staram się mieć z dala.

   Usuń
  3. jest wiele takich spraw, porad dotyczących zdrowia ale raz, że nie mam duzo czasu na wstawianie a dwa to w jakis sposób się odżywiać i gdzie kupować nie mogę pisać by nie być posądzonym o reklamę produktów.

   Usuń
  4. W sumie, myslę że te przetłumaczone dają już duże pojęcie o minusach współczesnej techniki bez kabli.
   Oczywiscie nie ma co przesadzać, kable energetyczne muszą być, ale WiFi już niekoniecznie, to samo tyczy się GSM/UMTS, jesli ludzie uświadomią sobie że jednak w jakimś stopniu odbija się negatywnie na zdrowiu to ograniczą swoje rozmowy i korzystanie z netu, a już samo to że liczba ludzi rozmawiających na błache tematy przez komórki spadnie to i samoczynnie przestrzeń juz niebędzie tak zanieczyszczona elektromagnetycznie.
   Ponadto można sobie stworzyć warunki do odpoczynku w przestrzeni wolnej od smogu elektromagnetycznego, wystarczy kupić odpowiednie farby grafitowe i jako podklad przed własciwą farbą można obmalować pomieszczenie np sypialnię, pojawiły sie też okna tłumiace fale, http://www.youtube.com/watch?v=pvq9RmVH2ms
   Czym wieksze uswiadomienie ludzi zaowocuje też tym że producenci bedą zmuszeniu do produkcji tabletów korzystających z netu kablowego, jesli są już wyposażone w wejscia mini USB to według mnie żaden to problem opracować mini złącze do kabla netowego.

   Usuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.