wtorek, 1 października 2013

Paraliż w USA 700 tys osób wysłanych do domu, czyli Witaj Kryzysie

Chciałbym, żeby ta wiadomość  była tylko przejściowym konfliktem politycznym:

"Wstrzymanie pracy części instytucji finansowych, zamknięte biura i parki, zahamowanie programów pożyczkowych. To efekt nieprzyjęcia przez USA nowej ustawy budżetowej przez Kongres. " 
źródło: wp.pl
Według mojej oceny, jest to początek colapsu gospodarczego i tego co szykują już od około roku mieszkańcom USA:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/obama-chce-zamordowac-chrzescijan.html

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sie-zbliza-2013-09

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szukanie-pretekstu-dla-stanu-wojennego-2013-09

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/masowe-przygotowania-cyber-ataku-2013-09


W Polsce nie jest dobrze, ale w bogatszych Stanach będzie bardzo źle.Jak może wyglądać globalny reset:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/07/globalny-reset-finansow.html

Pragnę przy tej okazji zwrócić uwagę na szopkę jaką odgrywają politycy obu partii:

"Republikanie i Demokraci po raz kolejny nie doszli do porozumienia politycznego. Senat USA, w którym większość mają Demokraci, odrzucił w poniedziałek kolejny projekt nowej ustawy budżetowej autorstwa Partii Republikańskiej, wprowadzający zmiany w finansowaniu powszechnej służby zdrowia. Za było 54 senatorów, przeciw - 46. Wcześniej projekt zatwierdziła zdominowana przez Republikanów Izba Reprezentantów. "


"Nie doszli do porozumienia politycznego."
Jest to bardzo interesujące stwierdzenie, ponieważ do politycznego porozumienia dochodzą przy każdej wojnie i ograniczeniu swobód obywatelskich w państwie. Ten konflikt jest pozorny i od dawna przygotowany celem zrealizowania planu okupacji USA i doprowadzenia do chaosu.
Podobne spektakle polityczne są na całym świecie a zwłaszcza w Polsce. Przypomnijmy sobie tylko kilka przykładów:


1. Lech Wałęsa będąc w opozycji komunistycznej ściskał się z towarzyszem Jaruzelskim, pił wódkę z Michnikiem i Kiszczakiem. Na swe urodziny zapraszał zwykle śmietankę postkomunistów.

2. PO i PIS uważane przez samych siebie nie wiedzieć czemu jako prawicę, planowały stworzyć tzw POPIS. Teraz nagle są wrogami. Obie partie mają program gospodarczo lewicowy. Z PO przechodzą posłowie do PIS i z PIS przechodzili do PO jak np Sikorski.

3. Wszyscy jednogłośnie głosowali za przekazaniem 65mld Żydom z USA:


4. Wszyscy głosowali za obowiązkiem szczepień. Przepraszam jeden poseł się wstrzymał. 

Jak to powiedziała kiedyś pewna dziennikarka Polsatu nt polityków "Proszę państwa, oni się ze sobą tutaj kłócą z prawicy i lewicy, ale uwierzcie mi, później razem idą na wódke".

To co robią politycy w tzw Polsce i USA jest tylko wyreżyserowanym teatrem z określonym scenariuszem, aktorami. To naród wybrany przez .........szatana, realizuje swój cel. 


Ktoś kto wierzy w szczerość Rydzyka, Korwina Mikke, czy Natanka, ludzi głęboko tkwiących w tym systemie, jest co najmniej naiwny. Nie łudźmy się, tu na Ziemi rządzi jeden pan i wszyscy mu podlegają co widać i słychać. Ten sam, który Isusowi proponował wszystkie królestwa Ziemi. 
My możemy sprzeciwiać się systemowi jedynie przez blokowanie i dezaprobatę społeczną poszczególnych ustaw mających na celu mordowanie Polaków. Żadna partia nie ma racji bytu, gdyż zostanie wnet zinfiltrowana. 
To dlatego, tak ważne jest dążenie do wyzwolenia się z tej fatalistycznej sytuacji, poprzez pracę na rzecz dostania się do Królestwa Niebieskiego, gdzie powyższych problemów i ludzi już nie będzie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.