poniedziałek, 14 października 2013

Portugalia: zamkną co drugi urząd skarbowy

Sprawdza się moja wizja przyszłości: likwidacja urzędów w imię korporacjonizmu. Prawie rok temu napisałem o tym w tekście o Korwinie Mikke:


"wg mojej oceny Korwin tworzy podwaliny pod syjonistyczny korporacjonizm. Niebawem faktycznie będzie wiele zrealizowanych punktów programu Korwina ale już w systemie komunizmu korporacyjnego. Nie będzie już inspekcji pracy (sądy pracy już są likwidowane). Nie będzie może nawet urzędów skarbowych bo te już Polaków doszczętnie zniszczą raz na zawsze, tak jak bolszewicy własność prywatną w Rosji."

 http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/korwin-mikke-inaczej.html

Taki trend jest obecnie w  Portugalii. Nie spodziewałem się jednak, że stanie się to wszystko w tak szybkim tempie:


"W pierwszym półroczu 2013 r. z portugalskiej administracji publicznej zwolniono blisko 9,3 tys. pracowników. Ponad połowę z nich stanowiły osoby zatrudnione w szkolnictwie i nauce

Informację ujawnioną przez portugalskie media potwierdził już były lider współrządzących Portugalią socjaldemokratów (PSD) Marques Mendes. Centroprawicowy polityk przyznał, że plan drastycznego ograniczenia liczby urzędów skarbowych nie został ogłoszony przed zorganizowanymi 29 września wyborami samorządowymi z obawy o negatywną reakcję elektoratu. 
Dotychczas kierownictwo mojej partii nie miało dogodnych okoliczności, aby potwierdzić, że proces redukcji urzędów skarbowych już się rozpoczął”, stwierdził polityk PSD.
Jak ujawnił Mendes, likwidacja około 50 proc. urzędów skarbowych w Portugalii jest konsekwencją nacisków MFW i UE na Lizbonę, by ograniczyć ilość przedstawicielstw fiskusa. Zapowiedź tej redukcji pojawiła się w podpisanym w maju 2011 r. porozumieniu kredytowym, na podstawie którego Portugalia otrzymała pożyczkę w wysokości 78 mld euro."Naprawdę jestem zaskoczony szybkością wprowadzania komunizmu korporacyjnego. Zgodnie z moimi przewidywaniami w tekście o Korwinie Mikke jest to cel syjonistów - MFW 
Część osób z początku będzie się cieszyć. Pytanie pozostaje z czego jeśli zamienimy niewolnictwo z podporządkowania  US na korporacje?
Myślę że system finansowy w ciągu góra kilku lat totalnie się wywróci na niekorzyść. 
Oczywiście syjowatykaniści będą pozytywnie komentować wszelkie zmiany. 
Przyszły system będzie mniej więcej na wzór Obamacare: przymusowe darmowe ubezpieczenie zdrowotne celem kontroli społeczeństwa oraz depopulacji plus korporacjonizm ( prywatny bank FED jako światowy)


 

1 komentarz:

  1. Musi to wszystko się stać aby proroctwa się wypełniły, albo powiem inaczej: proroctwa się spełniają na naszych oczach. Bóg zaplanował Królestwo a szatan tylko nieudolnie kopiuje Boże plany. Oj wielu sie nabierze jak w tym filmie Pozostawieni.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.