środa, 2 października 2013

Samobójstwa tożsamości

"Facebook "masowe samobójstwo": 11 milionów użytkowników z USA i Wielkiej Brytanii usunęło swoje konta
Jedenaście milionów użytkowników Facebooka w USA i Wielkiej Brytanii zostały usunięte z ich kont na Facebooku w świetle ostatnich rewelacji NSA programów szpiegowskich.Rosnąca liczba użytkowników, którzy usuwają swoje konta ze względu na obawy związane z prywatnością i strach przed uzależnieniem do Internetu, są kopiowane przez innych w popełnianiu "wirtualnego samobójstwa tożsamości"


2 komentarze:

  1. A kto podaje swoje prawdziwe dane na takich portalach ?

    Stworzyli narzędzia do naszej kontroli i inwigilacji, a my powinniśmy obrócić ich hydrę szpiegującą przeciw nim propagując prawdę o ich twórcach

    OdpowiedzUsuń
  2. Ile razy mamy oddawać życie Jezusowi? Pojawia się taki problem, kiedy człowiek zgrzeszy po oddaniu swego życia. Skoro oddał życie Jezusowi wcześniej to nie musi oddawać życie po raz kolejny. Jest to miom zdaniem wbrew temu co pisze Pismo ,, nie powinniśmy być wielomówni jak poganie''. Człowiek czasem nie wierzy że Chrystus mu przebaczył. Czasem bywa tak, że po oddaniu życia dalej grzeszy bo nie może uwolnić się dod nałogów. Uwalnianie się od nich może odbywać się stopniowo i pózniej człowiek może mieć wyrzuty sumienia.

    OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.