wtorek, 8 października 2013

Cisza przed burzą. Czekam na 17 października

Kilka osób pytało mnie skąd taka cisza. Nic się nie dzieje. Życie toczy się swoim biegiem.
Nic nie pisałem na ten temat, gdyż nie było powodu. Tak jak Iluminati - synagoga szatana ma swój plan, tak ja czekam na bieg wydarzeń.
Jaki oni mają plan? pogrążenia USA w kosmicznym kryzysie gospodarczym, który rozleje się na cały świat. Następnie wprowadzenie stanu wojennego i rzezi amerykanów.
Niedawno rozmawiałem ze znajomą i wyjaśniłem jej tą ciszę, która jest pozorna. W Polsce jest cisza w USA jej nie ma. Wynika to z różnic w mentalnościach oraz  z potęgi mediów, które przedstawiają to co chcą przedstawić. Polacy mają mentalność już niewolniczą bez tradycji wolnościowych, a amerykanie przeciwnie. Prawda jest taka, że amerykanie od kilku miesięcy się zbroją na potęgę. Sprzedaż broni ostrej znacznie wzrosła. Amerykanie zaopatrują się w żywność i leki.
Ta garstka Polaków czytająca strony trutherów (poszukiwaczy prawdy) zapewne podobnie jak reszta społeczeństwa śpi budząc się w nowej rzeczywistości ekonomicznej.

Plan tych morderców wydaje się być realizowany w 3 punktach, z którego dwa już były:

1. Kontynuacja luzowania ilościowego (dodruk dolara)

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/dziwne-rzeczy-dzieja-sie-w-swiatowej.html

2.Senat USA, w którym większość mają Demokraci, odrzucił w poniedziałek kolejny projekt nowej ustawy budżetowej autorstwa Partii Republikańskiej, wprowadzający zmiany w finansowaniu powszechnej służby zdrowia

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/paraliz-w-usa-700-tys-osob-wyslanych-do.html


3.  17 października ma się odbyć głosowanie nad limitem zadłużenia w USA

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/ekonomiczny-krach-nastapi-w.html
To ta data jest prawdopodobnie datą przełomową. Chciałabym aby wyglądało to podobnie, jak z konfliktem wokół Syrii - z dużej chmury mały deszcz. Niestety w taki scenariusz nie wierzę, co nie oznacza że mam rację w swym pesymizmie opartym na faktach.

Co jest jeszcze ważne w tym ich planie, to wyjątkowo sroga zima. Informacje o niej miałem już w lato od kolegi AblaPolaka. We wrześniu, naukowcy rosyjscy przepowiedzieli to samo. W Rumuni w kilku miejscowościach  jest już śnieg, w USA kilku stanach również.
ONI dobrze wiedzą co robią. Kilka lat temu Putin przykręcił Polsce kurek z gazem w lodowatym i mroźnym styczniu.

Póki co rynki finansowe stają się nerwowe.
Już tylko 9 dni pozostało do punktu nr  3 ich Planu. Pozostaje mieć nadzieję, na jakiś cud lub zwrot akcji na podobieństwo w Syrii.

Nie dajmy się jednak zastraszyć. Osobiście się nie boję, ale jestem przygotowany psychicznie jak na przyjście burzy. Osoby szczerze wierzące w Boga nie będą pozostawione same sobie.
Pamiętajmy jeszcze o jednym:

MAMY SILNĄ BROŃ W POSTACI MODLITWY DO JEZUSA!

Broń ta zadziała jedynie wtedy, kiedy będziemy mieć szczere serce, pełne dobroci, pokory, bez grzechu.
Mam znajomą, która odeszła od złego męża z dwójkom dzieci będąc na bezrobociu. Oczywiście miała jakiś plan odchodząc, choć czasem była testowana jej  wiara kiedy musiała szybko emigrować z użyczanego lokalu. Splot "dziwnych" okoliczności sprawił, że żyje ona lepiej niż z mężem. Postawiła jednak wszystko na jedną kartę. Wypisała dzieci z religii i ma zamiar dokonać apostazji z KRK. Widać nie służy dwóm panom, chce wyraźnie stać po stronie Boga. Rozdaje również znajomym te małe biblie tzw gedeonitki:
Tak więc pracuje na rzecz Boga co i Wam polecam.

2 komentarze:

 1. Zwróćmy uwagę na

  parę faktów i prawidłowości.

  Globalizacja jest konceptem obecnie realizowanym i to starym jak nasz świat pieniądza. Czy jest to jedyna postać pieniądza, naturalnie nie weźmy choćby rozkwit średniowiecza. Inne są daleko bardziej efektywne, patrz też Silvio Gesell.

  Dlaczego ? Od tzw. renesansu dokonuje barbarzyński system pieniężny systematycznego podboju, którego aktualną fazę zdefiniował Amszel Rotszyld.

  "Czekam na 17 października"

  Czekam na ogłoszenie bankructwa, które jest nieuchronne.

  Chodzi o proces, który trwa już wiele wieków, począwszy od tzw. renesansu, gdzie od 200 lat, por. wyżej, zadbały kręgi MWF o całkowite zniszczenie wiedzy o pieniądzu, patrz Zarlenga, i stworzenie atrapy wiedzy, którą nazwano ekonomią.

  Najpoważniejszą mi znaną pracą n.t. systemu w języku polskim, jest praca Rosiewicza.

  Co prawda nie wydaje mi się, abym znalazł prawdę, ale mam nadzieję, że parę istotnych wskazówek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Ukrainie też pojawiły się niespodziewane ataki zimy niedawno...

  http://krolowa-superstar.blog.pl/2013/10/08/usa-po-sniezycach-powodz-tymczasem-na-ukrainie-najzimniej-od-1939-r/

  OdpowiedzUsuń

"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani."

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.